Zamówienie śmiesznej karykatury na prezent

 

Niedawno moi rodzice obchodzili rocznicę ślubu, w związku z czym zastanawiałem się nad tym, jaki upominek dla nich wybrać. Chciałem, aby prezent stał się dla nich ciekawą pamiątką, która sprawi, że się uśmiechną. Miałem nadzieję, że uda mi się znaleźć coś oryginalnego, co wyróżni się pośród upominków. Dosyć wcześnie zacząłem więc poszukiwania, nie chciałem sobie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Zastanawiałem się nad tym, jaka pamiątka będzie oryginalna oraz dopasowana do upodobań moich rodziców. Bardzo lubię dawać spersonalizowane upominki.

Oryginalna karykatura zamówiona na prezent

karykatura na zamówienieSzukałem inspiracji w wielu różnych miejscach, mając nadzieję, że uda mi się znaleźć coś pasującego do moich wymagań. W końcu natrafiłem na coś, co od razu przypadło mi do gustu. Uznałem, że świetnym pomysłem będzie wyrazista karykatura na zamówienie. Moi rodzice bardzo lubią ciekawe pamiątki, które ustawione na szafce przyciągają wzrok. Uznałem, że tego rodzaju rysunek będzie o wiele ciekawszy niż jakiekolwiek zdjęcie. Znalazłem więc artystę, którego karykatury mi się najbardziej spodobały. Bardzo zaskoczyło mnie to, o jakie szczegóły pytał. To upewniło mnie tylko w tym, że dobrze wybrałem. Dostarczyłem odpowiednie zdjęcie służące za wzór postaci i skonsultowałem wszystkie szczegóły rysunku. Moi rodzice poznali się w górach, gdzie również wzięli ślub. Uznałem więc, że nie może to być pominięte na takiej rocznicowej karykaturze. Poprosiłem więc o narysowanie ich na szczycie góry, z plecakami, ubranych w strój do ślubu. Miałem nadzieję, że bardzo się im taki pomysł spodoba. Okazało się, że świetnie wybrałem. Kiedy tylko otworzyli mój prezent, głośno się zaśmiali. Zauważyli, że rysunek odnosi się do dwóch wydarzeń – tego, kiedy się poznali oraz ich ślubu. Rozbawiło ich również to, w jaki sposób autor oddał ich cechy charakterystyczne – zrobił to naprawdę świetnie. Karykaturę umieściłem w estetycznej ramce, aby całość była bardziej wytrzymała i można ją było wygodnie ustawić na dowolnej szafce czy powiesić na ścianie.

Na początku obawiałem się, że znalezienie odpowiedniego prezentu na rocznicę ślubu zajmie mi sporo czasu. Jednak dosyć szybko udało mi się znaleźć coś, co przyciągnęło moją uwagę. Rysowanie karykatur jest bardzo ciekawą sztuką, która wymaga zmysłu obserwacyjnego. Na zamówionym przeze mnie rysunki moi rodzice wyglądają świetnie. Myślę, że taki prezent bardzo przypadł im do gustu. Zauważyłem, że umieścili go w centralnym punkcie na szafce, na której trzymają swoje ulubione zdjęcia oraz inne pamiątki.