Zakup odzieży roboczej do firmy

W firmie jestem odpowiedzialna za zaopatrzenie. Zazwyczaj kupuję materiały budowlane, bo moja firma zajmuje się właśnie budownictwem. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, okazjonalnie budujemy także bliźniaki, czy domy szeregowe. W kwestii dachówek, cegieł, czy farb mam zatem dobre rozeznanie. Wiem jakie wybierać, jakie są ceny, czy gdzie można dostać je bez długiego czasu oczekiwania. Jednak tym razem musiałam się udać do innej hurtowni niż zwykle.

Hurtownia odzieży BHP

popularna hurtownia odzieży roboczej ze SzczecinaSzef powiedział mi, że muszę kupić odzież BHP dla pracowników. Nigdy wcześniej tego nie robiłam. Jak przyszłam do pracy to wszyscy mieli już swoje ubrania i buty. Teraz jednak faktycznie były one dosyć zniszczone, zatem nadawały się do wymiany. Musiałam zgłębić ten temat by kupić to co najlepsze. Sprawdzałam w internecie gdzie mogę kupić takie produkty w dobrej cenie. Najbardziej spodobała mi się jedna popularna hurtownia odzieży roboczej ze Szczecina. To nasze miasto, więc nie musiałam jeździć nie wiadomo gdzie. A kupowanie przez internet tez nie zawsze jets dobre, bo nie można zobaczyć produktu na żywo i często kupuje się coś gorszej jakości, niż było przedstawione w opisie. I do tego płaci się za przesyłkę, często niemało. A tak pojadę, zobaczę i ocenie co jest warte kupienia. Udałam się tam nazajutrz, by w razie czego odwiedzić druga hurtownię na mojej liście, jakbym tu wszystkiego nie dostała. Na szczęście nie było to konieczne, bo wybór produktów był naprawdę szeroki, a ceny atrakcyjne. Najpierw udałam się do działu z odzieżą roboczą. Kupiłam koszule flanelowe, jak również odporne na zabrudzenia kurtki i spodnie. Potem wybrałam również buty robocze dopasowane do branży budowlanej, trochę rękawic oraz czapek. Pomyśląłam że przejdę się jeszcze po całej hurtowni i zobaczę co mają. Na zapas wzięłam kaski, gaśnice bo sądziłam że to się na pewno przyda. Nasze znaki BHP także już wyblakły, a że były tanie to dorzuciłam je do zakupów. Szef był zadowolony że wykazałam inicjatywę i od razu kupiłam rzeczy na przyszłośc, które z pewnością się przydadzą w przedsiębiorstwie. Jak nie dzisiaj to w najbliższej przyszłości.

Dzięki temu że wybrałam dobrą hurtownię odzieży roboczej i innych produktów BHP to za jednym zamachem zrobiłam wielkie zakupy do firmy. Wydałam mniej niż zakładał szef, a dodatkowo kupiłam więcej niż było planowane. Szef docenił mnie i pochwalił, a nadmiarowe produkty zostały zmagazynowane w siedzibie firmy. Teraz wiem gdzie w Szczecinie warto jest kupować produkty BHP.