Zaakceptowałam przygotowaną wizualizację

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Kupiłam go w nie za dobrym stanie. Mieszkanie wymagało generalnego remontu. Dzięki temu udało mi się wynegocjować dobrą stawkę i zakup tego mieszkania był dla mnie opłacalny. Lokalizacja była wyśmienita a wiedziałam, ze wystarczy generalny remont i mieszkanie będzie się pięknie prezentować. Mój brat jest budowlańcem i zagwarantował mi swoją pomoc. Aktualnie nie ma żadnego zlecenia więc od razu mógł się zabrać do pracy. Piotrek przygotowuje swoim klientom także wizualizację, żeby wiedzieli jak remontowane przez niego pomieszczenie będzie wyglądać. Poprosiłam go o rozpoczęcie pracy w łazience.

Przygotowana wizualizacja była przydatna

wizualizacja łazienki w lublinieŁazienka była dosyć spora. Powiedziałam bratu, ze zależy mi na wannie z prysznicem a także na szafce do przechowywania kosmetyków. Chciałam żeby łazienka była jasna i żeby było w niej duże lustro. Chciałam także jasne płytki na ścianach i podłogach, żeby łazienka wyglądała elegancko. Mój brat w ciągu dwóch dni przygotował dla mnie wizualizację. Najpierw pomieszczenie dokładnie wymierzył żeby móc wszystko dobrze zaplanować. Moja znajoma ostatnio też szukała projektów łazienki i w wyszukiwarce wpisała hasło wizualizacja łazienki w lublinie i pojawiło jej się sporo fachowców. Ja nawet wspominałam jej o moim bracie, który też zajmuje się takimi usługami ale jej zależało na remoncie łazienki u mamy w mieszkaniu. Mieszkanie jej mamy jest poza naszym miejscem zamieszkania a brat generalnie wykonuje remonty w naszym mieście ze względu na swoją żonę i dzieci. Przygotowana przez niego wizualizacja łazienki bardzo mi się spodobała. W wizualizacji było wszystko o czym mówiłam. Piękne duże płytki na ścianach i podłogach prezentowały się bardzo elegancko. Wanna była duża i będę mogła w wolnych chwilach się relaksować. Kiedy będę potrzebowała odświeżyć będę mogła skorzystać z prysznica bo w wizualizacji widziałam specjalną szybę, którą będę mogła rozłożyć w trakcie brania prysznica. Wszystko mi się podobało więc nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Brat od razu wziął się do pracy. Wszystkie materiały kupiliśmy razem w sklepie budowlanym, który znajduje się na naszym osiedlu. Sklep oferuje duży wybór materiałów w przystępnych cenach. Dostawę mieliśmy zapewnioną kurierem. Brat nie musiał się o nic martwić. Na drugi dzień wszystkie materiały zostały dostarczone a także wniesione do mojego mieszkania. Po kilku dniach podjechałam żeby zobaczyć jak mój brat sobie radzi. Łazienka prezentowała się świetnie już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła z niej korzystać.