Wyjątkowe krówki na ślub w niskiej cenie

Długo się zastanawiałam, jakie upominku kupić dla weselnych gości. Często spotykałam się z tym, że gościom były wręczane alkohole czy porcelanowe figurki. U mojej przyjaciółki na weselu każdy gość dostał mały słoiczek miodu, co też było ciekawym rozwiązaniem. Przeczytałam forum internetowe dotyczące upominków ślubnych dla przybyłych gości i szczególnie przypadł mi do gustu pomysł z krówkami. Spisałam sobie adres sklepu, w którym można zamówić takie cukierki na ślub w okazyjnej cenie. Podobno promocja trwa tylko do końca tygodnia, więc nie ma na co czekać.

Mleczne łakocie dla przybyłych gości weselnych

cukierki krówki na ślubWeszłam właśnie na stronę tego sklepu internetowego i jestem zaskoczona ślicznymi opakowaniami cukierków. Oferta sprzedażowa jest niezwykle bogata, bo do wyboru jest ponad dwieście gotowych, nieszablonowych projektów. Istnieje też możliwość stworzenia własnego projektu, a nawet wstawienia zdjęcia. Myślę, że takie spersonifikowane krówki z naszym zdjęciem znad morza sprawią, że wesele na długo zapadnie w pamięć. Jeśli chodzi o cenę, to cukierki krówki na ślub kosztują trzydzieści dwa złote za kilogram, na który przypada około siedemdziesiąt krówek. Na naszym przyjęciu będzie osiemdziesięciu gości, więc wypada każdemu podarować w lnianym woreczku, co najmniej po sześć cukierków. Dla dzieci, oprócz krówek w woreczkach, przewidzieliśmy też zabawę w poszukiwanie ukrytych cukierków. Dzień przed uroczystością, pochowam takie same krówki w ogrodzie, aby dzieci miały rozrywkę. Ten, kto znajdzie największą ilość cukierków, dostanie oprócz tego, kolorowanki i kredki. Zatrudnimy też profesjonalnego animatora, który zajmie się najmłodszymi, aby rodzice mieli choć odrobinę wytchnienia. Animator wymyśla przeróżne zabawy dostosowane do wieku dzieci. Wesele odbędzie się za dwa miesiące, a krówki są najsmaczniejsze dwa miesiące od produkcji. Są wtedy bardziej kruche i wypełnia je delikatne wnętrze. Krówki mają sześciomiesięczną ważność od momentu opuszczenia mleczarni.

Zamówiłam siedem kilogramów mlecznych krówek z własnym projektem opakowania. Na opakowaniu znajdzie się wspólne zdjęcie znad morza, podpisane naszymi imionami. Pojawią się też niewielkie serduszka. Projekt ten bardzo się podoba mojemu narzeczonemu. Twierdzi, że na pewno każdy przybyły gość będzie zaskoczony tym konceptem, który jest oryginalny i niepowtarzalny. Zależy mi na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, w końcu odkładaliśmy na wesele osiemnaście miesięcy, oszczędzając na praktycznie wszystkim.