Wallet case to połączenie portfela i etui

 

Dlaczego warto nosić telefony w specjalnych obudowach? Przecież są tak ładnie zrobione, że czasem aż szkoda zamykać telefon w obudowie. Przede wszystkim dlatego, że stanowią one doskonałą ochronę dla telefonu. Chronią aparat przed zakurzeniem, przypadkowym zamoczeniem czy przed skutkami upadku. A najlepsze jest to, że współczesne obudowy na telefony wyglądają tak doskonale, że telefon wygląda ładniej w obudowie, aniżeli bez niej. I to wszystko za naprawdę rozsądne pieniądze.

Obudowa telefonu z funkcją portfela

wallet case na telefonMożna nosić telefon bez używania jakiejkolwiek obudowy. Wówczas jednak można się spodziewać, że przy upadku telefon nieźle się poobija. Obudowy do smartfonów mają jedno główne zadanie – chronić je przed skutkiem upadku. Tyle tylko, że projektanci tych akcesoriów do telefonów poszli o krok do przodu. Stworzyli oni obudowy do telefonów, które pełnią jednocześnie funkcję portfela. Można w nich schować nie tylko telefon, ale również pieniądze oraz karty płatnicze. To absolutna nowość na rynku akcesoriów telefonicznych. Każdy może sobie kupić takie etui, które jednocześnie będzie portfelem. Fachowo taki gadżet określa się jako wallet case na telefon. Wiadomo, że nazewnictwo jest przeniesione z języka angielskiego i oznacza obudowę – portfel. Mnogość funkcji tego akcesorium pozwala znaleźć dla niego zastosowanie każdemu. Pamiętajmy, że to przede wszystkim jednak ciągle etui. Dlatego najważniejsze jest właściwe zabezpieczenie telefonu. Przejdźmy teraz do ceny takiego gadżetu. Najładniejsze wallet casy kosztują maksymalnie około dwustu złotych. Mówimy tutaj o takich akcesoriach, które zaprojektowane zostały przez znanych projektantów. Takie cudeńka powstały z myślą o kilku najlepszych modelach telefonów. Trochę mniej okazałe obudowy – portfele można kupić za około stu złotych. To taka bardzo realna cena za taki luksusowy gadżet. Na pewno warto zadbać o odpowiednie opakowanie swojego smartfona. Wiadomo, że takie modne etui z funkcją portfela kupuje się raczej do droższych modeli telefonów.

Im droższy telefon tym bardziej opłaci się go odpowiednio zabezpieczyć na wypadek jego upadku czy innych szkodliwych czynników. Większość topowych modeli jest dzisiaj wodoszczelna i pyłoodporna. Jednak elegancka obudowa z funkcją portfela to nie tylko kwestia ochrony, ale również ozdoby. Wygląda to bardzo gustownie i modnie. Ciekawa jest też możliwość korzystania z etui jak z portfela. Mało kto się spodziewa, że można płacić kartą wyciągając ją z czegoś co przypomina tylko zwykłe etui na telefon.