Unikatowa biżuteria dla siostry

 

Moja siostra niedługo będzie kończyć osiemnaście lat. W związku z tym jako starszy brat postanowiłem, że na prezent kupię jej coś takiego, co będzie pamiątką na długie lata. Niestety nie przebije moich rodziców, którzy podarują jej samochód. Zresztą tutaj mam trochę żal bo ja na swoją osiemnastkę nie otrzymałem takiego podarunku. No, ale szesnaście late temu to były inne czasy. Rodzice do tej pory pomagają nam jak mogą i tak naprawdę nie faworyzują nikogo z nas. 

Biżuteria srebrna z kamieniem

unikatowa biżuteria srebrna z kamieniemChciałem siostrze kupić coś co jej się spodoba, ale zarazem nie będzie banalne. Pomimo tego, że dzieli nas duża różnica wieku to bardzo dobrze się dogadujemy i chcę, żeby dostałą ode mnie coś wyjątkowego. Od początku myślałem o zakupie biżuterii, ale nie takiej, która jest dostępna w sieciówkach, ale specjalnej robionej tylko dla niej. Tym prezentem chcę podkreślić, że jest ona dla mnie wyjątkową osobą. Będąc ostatnio na mieście odwiedziłem jubilera, który na szyldzie ma napisane unikatowa biżuteria srebrna z kamieniem. Postanowiłem wejść i zobaczyć co też mogą mi w tym sklepie zaoferować. Okazuje się, że nie był to zwykły sklep, ale warsztat rzemieślniczy, który robi biżuterię, ale jako rękodzieło. Co to znaczy? A no to, że każdy egzemplarz, który wychodzi z tego sklepu jest wyjątkowy. To co bardzo mnie urzekło to możliwość zamówienia biżuterii zgodnej z własną preferencją. Uznałem, że taka unikatowa biżuteria srebrna z kamieniem na pewno spodoba się mojej siostrze, która lubi różnego rodzaju błyskotki. Poza tym jest bardzo przebojowa i w wieku osiemnastu lat może się pochwalić naprawdę dobrym stylem. Ustaliłem z wytwórcą jaki wzór będzie najbardziej odpowiedni. Jeśli chodzi o kamień postawiłem na bursztyn, ponieważ bardzo ładnie będzie on pasował do brązowych oczu mojej siostry. Zamówiłem jej srebrny łańcuszek z przywieszką w kształcie koniczyny oraz pasującą do całości bransoletkę. Koniczynka oczywiście na szczęście. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba. Sam jestem ciekaw jak wyjdzie, ale muszę uzbroić się w cierpliwość, ponieważ odbiór zamówienia jest dopiero za dwa tygodnie.

Dziś odebrałem zamówienie. Naprawdę świetna robota rzemieślnicza. Każdy element jest idealnie dopracowany. Sam nie mogę się na to napatrzeć. Mam nadzieję, że mojej siostrze spodoba się prezent i będzie dla niej pamiątką na wiele lat. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zakup unikatowej biżuterii srebrnej z kamieniem. Dzięki temu wiem, że jest to wyjątkowy prezent i nikt takiego zestawu nie ma.