Twoje portrety na zamówienie!

Czasami nie wiemy co podarować komuś na prezent z okazji urodzin, czym udekorować mieszkanie lub wyrazić miłość. Profesjonalne wykonanie obrazów zapewni nam wysoką jakość dzieła i jego niepowtarzalność. Artyści posługują się wieloma technikami i jest z czego wybierać. Obrazy mogą być namalowane każdym formacie jaki sobie wybierzemy. Każdy z portretów to unikat nie do podrobienia, zawierający ślady obecności malarza, które nadają mu naturalności i swego rodzaju duszy. 

Jakie portrety są najczęściej wybierane?

portrety na zamówienie cena

Nieodzowny prym wiodą klasyczne portrety ręcznie robione, są one wykonane wieloma technikami, takimi jak: pastele suche, olejne, farby olejne, akrylowe, etc.; na różnych podłożach, na przykład deski, papier lub płótno (to jest najczęstszy wybór). Portrety na zamówienie cena się waha najprostsze rysunki węglem lub ołówkiem na małym formacie możemy znaleźć już za pięćdziesiąt złotych, natomiast te olejne zaczynają się na ponad stu złotych a kończą w tysiącach. Artyści, których oferty znajdziemy w Internecie, malują z fotografii im nadesłanej, więc nie musimy tracić czasu na pozowanie godzinami. To gwarantuje odwzorowanie każdego detalu znajdującego się na zdjęciu. Stylów do wyboru nam też nie brakuje, możemy wybierać pomiędzy realizmem, abstrakcją, dotwork (obraz malowany za pomocą kropek)… W ten piękny i ponadczasowy sposób możemy wyrazić szacunek i miłość jaki odczuwamy do drugiej osoby. Ponadto, taki prezent to świetna niespodzianka na każdą okazję! Jeżeli nas niestety nie stać na zamówienie ręcznie malowanego portretu to znakomitym wyjściem z tej sytuacji będą portrety drukowana na płótnie. Wiele firm oferuje takie usługi i są one znacznie tańsze od tradycyjnych obrazów, farba z nich się nie kruszy, ani nie musimy się martwić o ich restaurację i specjalne czyszczenie. Oczywiście, przy zakupie, musimy zwrócić uwagę z jakich materiałów obraz jest wykonany, ponieważ to zaważy na tym jak szybko obraz nam wyblaknie i czy płótno się nie wybrzuszy i pozostanie w takiej formie w jakiej jej kupiliśmy. Wadą portretów jest ich powtarzalność i brak charakteru, który posiadają obrazy malowane ręcznie.

Portret świetnie się sprawdzi na prezent, upamiętnienia ważnych chwil w naszym życiu, do wyrażenia uczuć lub zajęcia tej pustej, smutnej ściany nad kominkiem. Spokojne akwarele dodadzą elegancji pomieszczeniu, farby olejne zdecydowanego akcentu, a pastele delikatności. Wybór techniki i rozmiaru należy do nas, ale artysta z pewnością nam pomoże wybrać coś, co odpowiada naszym wymaganiom.