Trójwymiarowa fototapeta ze sklepu internetowego

Jakiś czas temu wraz z mężem postanowiliśmy nieco odmienić wygląd naszego mieszkania, ponieważ wystrój nieco nam się już znudził. Nie chcieliśmy jednak pozbywać się mebli czy różnorodnych ozdób, których jestem wielką fanką. Zamiast tego postawiliśmy na odświeżenie ścian oraz zmianę ich koloru. Taki zabieg sprawił, że mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Niewielkim nakładem środków sprawiliśmy, że wszystkie pomieszczenia wyglądają zupełnie inaczej, a panująca w nich atmosfera jest o wiele lepsza.

Sklep internetowy z trójwymiarowymi fototapetami

fototapeta 3d sklep internetowyPoprzedni wystrój naszego mieszkania charakteryzował się bardzo jasnymi barwami, zarówno ścian, jak i mebli. Dzisiaj już wiem, że takie połączenie nie było dobrym pomysłem, ponieważ przez to wnętrza wydawały się nijakie, nie było w nich niczego, co przyciągałoby uwagę, nie tylko naszą, ale również wszystkich gości, którzy nas odwiedzali. Zakupione przez nas meble bardzo się nam podobają, dlatego postanowiliśmy je zostawić, a zmienić wygląd ścian. Początkowo obawiałam się żywszych oraz ciekawszych kolorów, ponieważ byłam przekonana, że przez nie wnętrza staną się bardziej przytłaczające. Bardzo się jednak pomyliłam. Ściany we wszystkich pomieszczeniach zmieniły kolory z pastelowych na żywe, pełne. W sypialni zagościł fioletowy oraz wrzosowy, w łazience zmieniliśmy białe płytki na ciemnoszare oraz niebieskie, a w kuchni pojawiła się zieleń oraz żółty. To wszystko sprawiło, że mieszkanie wygląda zupełnie inaczej oraz o wiele lepiej. Ostatnim pomieszczeniem, którego wystrój zmienialiśmy, był salon. Tutaj podjecie decyzji co do jego nowego wyglądu trwało nam najdłużej. Chcieliśmy, aby było bardzo dopracowane, ponieważ tutaj spędzamy najwięcej czasu, jest to również najbardziej reprezentacyjna część naszego mieszkania. Kiedy ostatecznie postanowiliśmy, że na jednej ze ścian pojawi się fototapeta 3d sklep internetowy był pierwszym miejscem, jakie przyszło nam do głowy, by szukać czegoś takiego. Oczywiście był to strzał w dziesiątkę.

Trójwymiarowa tapeta pozwoliła nam całkowicie odmienić wygląd nudnego salonu. Dzięki niej pomieszczenie to nabrało zupełnie innego charakteru, a wygląd ścian od razu przykuwa uwagę wszystkich osób, które nas odwiedzają. Taka dekoracja ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Mianowicie pozwala na optyczne powiększenie wnętrza, co okazało się doskonałym pomysłem w pomieszczeniu, które nie jest zbyt duże. Pokój po takiej zmianie wydaje się być większy, jest również o wiele ciekawszy od wcześniejszego wystroju.