Tani przewóz do Niemiec z Lublina

Po długim czasie szukania pracy, znalazłam ciekawą ofertę w porannej gazecie. Zadzwoniłam do pracodawcy i okazało się, że jak najbardziej nadaję się do tej pracy. Zatrudniłam się jako opiekunka do osób starszych, często obłożnie chorych na terenie Niemiec. Pierwszy wyjazd mam zaplanowany już za dwa tygodnie,dlatego pilnie poszukuję taniego przewozu osób do Niemiec z Lublina lub okolic. Szukam odpowiedniej firmy przewozowej, która będzie niedroga, solidna i nie zawiedzie. Być może istnieją takie busy, które przewożą ludzi do pracy. 

Niedrogie przewozy do Niemiec z Lublina

przewóz do niemiec z lublinaWiem, że moja koleżanka jeździ busem z Opola do Niemiec. Mówiła, że jest odwożona do miejsca pracy i przywożona pod dom. To jakaś solidna firma transportowa. Będę musiała do niej zadzwonić i zapytać o szczegóły. W gazecie znalazłam również takie ogłoszenie, że organizowany jest na zamówienie tani przewóz do Niemiec z Lublina, tylko należy dąć tydzień wcześniej znać. Przedzwonię pod podany numer i dowiem się, co to znaczy dla tego przewoźnika tanio. Moja koleżanka płaci 200 złotych i uważam, że to jest drogo. Ona jeździ do Monachium, a ja mam zaplanowaną pracę w Dortmundzie. Najwyżej będę negocjować cenę, na pewno nie zapłacę więcej niż 200 złotych. Ku mojemu zdziwieniu, znalazłam na stronie internetowej jeszcze tańsze przewozy osób do Niemiec. Okazało się, że osoby prywatne organizują wyjazdy za połowę cenę, jaką musiałaby zapłacić jadąc busem. Wystarczy przedzwonić i umówić się na konkretny termin. W aucie jest zawsze kilka miejsc, więc myślę, że nie będzie problemu. Z ciekawości, przedzwoniłam pod podany numer telefonu i zapytałam o cenę. Za czterdzieści euro pojadę za dwa tygodnie do Dortmundu. Będą ze mną jechały jeszcze trzy osoby, również z Lublina.Tak sobie myślę, że mój przejazd będzie dużo bardziej komfortowy, aniżeli busem i do tego nieco tańszy. Poznam bliżej kilka nowych osób, co również jest kolejnym atutem takiej formy transportu do pracy. Jestem pewna, że lepszej oferty nie znalazłabym. Nawet, jeśli przejazd busem okazał się tańszy,to dla mnie też liczy się sam komfort jazdy.

Cieszę się, że udało mi się tak szybko i sprawnie załatwić sprawę przejazdu z Lublina do Niemiec. Przyznam, że trochę martwiłam się o ten dojazd, bo nigdy nie byłam za granicą. Teraz już będę spać spokojnie i powoli pakować się na wyjazd. Pojadę do pracy aż na trzy miesiące, więc przygotowywać się do wyjazdu powinnam już dzisiaj. Myślę, że jak już oswoję się z taką pracą, to będę mniej przerażona dojazdami.