Swoją firmę reklamuję na banerach

Sukces w biznesie zależy od tego w jaki sposób będziemy się reklamować. Jeśli w odpowiedni sposób dobierzemy swoje działania marketingowe to jest duża szansa, że ten sukces osiągniemy. Dobrze wiem co mówię, bo od lat prowadzę swoją firmę. Prowadzę sklep z artykułami metalowymi w niewielkiej miejscowości. Moja działalność nie jest zbyt duża, ale osiągam z niej zupełnie wystarczające dochody. Wystarczy mi w zupełności fakt, że w swojej okolicy jestem absolutnym monopolistą na tego rodzaju towary.

Banerów reklamowych używam od lat

banery reklamowe - szczecinOdkąd tylko otwarłem swój lokalny sklepik postanowiłem, że reklamować będę się również lokalnie. Wielu doradców marketingowych namawiało mnie na nowoczesne reklamy online. Tylko dzisiaj ja się pytam po co mi to, skoro i tak wszyscy mnie znają i wiedzą gdzie działa mój sklep. A wszystko zawdzięczam temu, że od początku nie żałowałem pieniędzy na reklamę w postaci dużych i kolorowych banerów reklamowych. Takie banery reklamowe – Szczecin można zamówić przez internet. Wówczas to się najbardziej opłaci, bo najtańszą ich produkcję oferują właśnie drukarnie działające online. W każdym razie odkąd pamiętam to takie banery zamawiałem i wieszałem w każdym możliwym miejscu. Za powieszenie takiego baneru na czyimś płocie trzeba oczywiście zapłacić miesięczną opłatę, ale jak mówię nigdy nie żałowałem pieniędzy na ten cel. Zawsze wychodziłem z założenia, że reklama jest dźwignią handlu. A w przypadku mojej małej firmy to najlepszym sposobem na reklamę jest właśnie umieszczenie wszędzie gdzie to możliwe banerów reklamowych. I stąd też obecnie mój sklep znany jest w całej okolicy i tak naprawdę wszyscy kupują u mnie. Jeśli ktoś potrzebuje śrubki czy klucza to doskonale wie, że takich zakupów może dokonać tylko w moim sklepie. Dlatego osobiście nie daję się namówić na reklamę w internecie, ponieważ w przypadku mojej firmy taka reklama nie ma większego sensu. Każdy mieszkaniec okolicznych miejscowości doskonale wie, czym moja firma się zajmuje. To wszystko dzięki mojej strategii reklamowej, którą stosuję od wielu lat.

Nigdy nie żałowałem środków na reklamę swojego sklepu w mojej i okolicznych miejscowościach. Najlepszą reklamą dla mojego sklepu są oczywiście banery reklamowe, które konsekwentnie od lat wieszam w kilkunastu lokalizacjach. Na pewno nie mam potrzeby korzystania z marketingu online. W zupełności wystarczy mi reklama tradycyjna. Przynosi mi ona pozytywne rezultaty i nie widzę potrzeby zmiany tych okoliczności. Każdy musi się dopasować z reklamą do rodzaju prowadzonego biznesu.