Sprawdzone ramy tekstylne dla Ciebie

Wydruk na tkaninie to bardzo estetyczna forma wyrazu. Odpowiedni zarówno dla kreacji dekoracyjnych, jak i reklamowych. Każda z nich przedstawiona w tej postaci będzie wyglądać nowocześnie, a także czysto i schludnie. Warunkiem doskonałego efektu jest właściwa oprawa materiału, związana z jego prawidłowym naciągnięciem. Do tego celu wykorzystuje się ramy tekstylne. Zaprojektowane tak, aby skutecznie podtrzymać materiał i zapewnić gładką powierzchnię. 

Jak wybrać ramę tekstylną?

sprawdzone ramy tekstylneJest to rewolucyjne rozwiązanie stosowane przez salony sprzedaży i często wykorzystywane w dekoracji biur. W aluminiową ramę o różnej grubości wpina się rozciągliwy materiał obszyty silikonową uszczelką. Dzięki prostej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji, uzyskamy bardzo małe, jak i duże rozmiary. Sprawdzone ramy tekstylne do napinania tkanin umożliwiają umożliwiają stworzenie prostych ścianek tekstylnych. Idealne na targi lub jako tło. Ścianki wystawiennicze umożliwiają wymianę prezentowanej tkaniny i ponowne wykorzystanie konstrukcji podczas różnych wydarzeń. Parawan reklamowy zaprezentuje przekaz reklamowy, oryginalną grafikę lub logo. Tak przygotowana konstrukcja, postawiona na nóżkach, może przysłonić zaplecze na stoisku targowym lub fragment biura. Z pomocą dodatkowych zawiasów z łatwością połączymy je z innymi ściankami. Przyszli klienci z pewnością docenią estetyczną i czytelną aranżację. Duże ramy tekstylne to sprawdzony pomysł na stworzenie wolnostojących ścianek działowych, zapewniających pracownikom większy komfort pracy. Dzięki pomysłowym nadrukom stworzymy wyjątkowy klimat, w którym po prostu pracuje się lepiej. Tkaninę bardzo często wykorzystuje się tworzenia obrazów, które są następnie wieszane w biurze, domu lub korytarzach firm. Profil napinający materiał jest praktycznie niewidoczny z przodu, dzięki czemu zyskamy efekt oprawy bez ramy. Ten nowoczesny sposób montażu pozwala na koncentrację uwagi na prezentowanym zdjęciu lub grafice. Coraz częściej są one oferowane jako nowoczesne obrazy do salonu. Dzieje się tak, ponieważ ramy tekstylne świetnie wpisują się do nowoczesnych wnętrz. 

Niezależnie czy jest to ścianka biurowa, parawan reklamowy lub nowoczesna oprawa, wydruk na tkaninie świetnie sprawdzi się do tego celu. Aluminiowe profile posiadają w swojej budowie małe szczelinę montażową dla tkaniny obszytej silikonową listwą. Wydruk powinien być większy niż część widoczna, aby umożliwić jej prawidłowe naszycie. Obecnie można zamówić gotowy produkt wraz z wydrukiem gotowym do powieszenia.