Sprawdzona skuteczność lasera Lightsheer i cena zabiegu

Zabiegi laserowe są najbardziej skutecznymi zabiegami depilacji stosowanymi w XXI wieku. Wiele gabinetów kosmetycznych używa nowoczesnych urządzeń i technologii w celu pozbycia się niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa polega na użyciu wiązki światła skierowanej na obszar owłosiony. Istnieje kilka rodzajów laserów, a do najbardziej popularnych zaliczane są lasery diodowe i IPL. Najbardziej skuteczne są lasery diodowe, które wykorzystują proces selektywnej fototermolizy celem usunięcia włosów.

Cena depilacji laserowej

sprawdzony laser lightsheer - cenaW wyniku tego procesu wiązka światła przemienia się w energię cieplną, która skupia swoje działanie na barwniku znajdującym się w mieszku włosowym. Macierz, z której wyrasta włos, zostaje uszkodzona i dzięki temu włosy obumierają. Włosy znajdują się w różnych etapach wzrostu dlatego jednorazowo nie można usunąć całego niechcianego owłosienia. Najlepszy jest sprawdzony laser Lightsheer – cena zabiegu uzależniona jest od obszaru objętego depilacją. Im większa powierzchnia depilowania na tym wyższa cena. Lasery Lightsheer są jednymi z najlepszych dostępnych obecnie na rynku urządzeń depilujących. Dodatkowo usuwają także niewielkie przebarwienia oraz zmiany naczyniowe. Likwidują nadmierną pigmentację oraz nieestetyczne pajączki w obrębie skóry. Swoje działanie ograniczają do wierzchnich warstw skóry i nie przenikają w głębsze tkanki. Dzięki temu podczas zabiegu nie dochodzi do oparzeń i uszkodzeń innych tkanek. Zabiegi depilacji są bezbolesne i bardzo komfortowe. Trwają zaledwie kilkanaście minut, a specjalnie dobrane głowice umożliwiają skuteczne dotarcie nawet do najbardziej trudnych obszarów ciała. Większość urządzeń posiada kompaktowe głowice o różnych rozmiarach i kształtach. Urządzenia wyposażone w intuicyjne oprogramowanie umożliwiają indywidualne dobranie konfiguracji do uwarunkowań genetycznych oraz obszaru poddawanego zabiegowi. Niektóre urządzenia Lightsheer są mobilne i można korzystać z nich podczas domowych usług kosmetycznych.

Wszystkie zabiegi przy użyciu urządzeń Lightsheer pozwalają w skuteczny i trwały sposób pozbyć się niechcianego owłosienia na całej powierzchni ciała. Z zabiegów korzystają również panowie, którzy pragną mieć gładkie i pozbawione owłosienia ciało. Najlepsze efekty otrzymuje się po minimum 4 seriach z kilkutygodniowym odstępem. W procesach depilacji można usunąć do 90% zbędnego owłosienia. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją, a czasem próbą laserową. Podczas wizyty można uzyskać wyczerpujące informacje dotyczące przygotowań, przebiegu oraz rekonwalescencji po zabiegu.