Sklep z włóczkami

 

Kiedy byłam młoda nastolatka uwielbiałam zajmować się robótkami ręcznymi. Podkradałam mamie niemieckie magazyny z robótkami ręcznymi i tworzyłam różne szydełkowe czapki i serwetki, kapcie i czapki na drutach, wyszywane obrazki, poduszki i poduszeczki na igły oraz wiele innych ciekawych rzezy. Potem rozwieszałam je w całym domu lub obdarowywałam nimi rodzinę i byłam bardzo usatysfakcjonowana. Był to mój ulubiony sposób spędzany chłodnych jesiennych i zimowych wieczorów. Kiedy trochę podrosłam, wolałam swój wolny czas poświęcać na inne rzeczy i te zajęcia porzuciłam.

Włóczki w korzystnych cenach

włóczki - sklepJednak kiedy byłam już dorosła i miałam własna rodzinę, zaczęłam tęsknić za tymi robótkami ręcznymi. Był to dla mnie symbol ciepłego ogniska domowego, doskonale pasował mi do matki rodziny. Jednak niestety ze względu na natłok różnych obowiązków wciąż bardzo ciężko było mi znaleźć czas, by wrócić do tego hobby. Do czasu, gdy okazała się, że jestem w drugiej ciąży i że muszę zacząć więcej czasu spędzać w domu. Bardzo mnie to ucieszyło, zajęłam się porządkowaniem różnych zaległych spraw i kiedy udało mi się ze wszystkim uporać, postanowiłam wrócić do mojego dawnego hobby. Postanowiłam, że zrobię na początek dla moich dzieci przepiękne zabawki na szydełku. Jednak najpierw musiałam dokonać odpowiednich zakupów -kupić szydełko oraz odpowiednie włóczki. Jadnak okazało się, ze bardzo łatwo jest kupić szydełko i włóczki – sklep z artykułami krawieckimi, który znajduje się w pobliżu mojego domu miał bardzo duży wybór wszystkich potrzebnych artykułów. Szydełko kosztowało tyle co nic, włóczki również udało mi się kupić w korzystnych cenach, ponieważ były to akurat końcówki serii. A muszę przyznać, że były to włóczki bardzo dobrej jakości. Byłam tak zadowolona z tych zakupów, że postanowiłam, że zostanę stałą klientką tego przyjemnego sklepu. Tym bardziej, że bardzo mi się on spodobał, tyle było tam różnych pięknych rzeczy. Po powrocie domu zabrałam się do roboty i zabawki bardzo szybko były gotowe ku radości mojego pierwszego dziecka, bo drugie jeszcze siedziało w brzuchu.

Robótki ręczne to doskonały sposób spędzania wolnego czasu, a także sposób na zrobienie pięknych i niepowtarzalnych prezentów. Taki prezent zrobiony na drutach czy na szydełku z wykorzystaniem dobrej jakości włóczki jest na pewno wart o wiele więcej niż seryjna produkcja, którą możemy kupić w supermarkecie. Poza tym zrobienie takiej ładnej rzeczy własnymi rękoma daje ogromną satysfakcję i radość. A przy tym jest to hobby bardzo niedrogie.