Sesja ciążowa w Ząbkach

Od kilku lat zajmuję się profesjonalnie fotografią, jednak pasję tę rozwijałam już w czasie uczęszczania do liceum. Posiadam własne studio, w którym wykonuję różnorakie zdjęcia, ale najczęściej pracuję w terenie podczas uroczystości i imprez. Dziś chciałabym napisać nieco więcej o prowadzonych przeze mnie sesjach ciążowych na terenie miasta Ząbki. Cieszą się one z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością i stanowią bardzo dużą część mojego rocznego przychodu.

Moje pomysły na zdjęcia ciążowe

pamiątkowe zdjęcia ciążowe w ząbkachPotrafię dobrze zrozumieć uczucia, które towarzyszą przyszłej matce pozującej do zdjęć, ponieważ sama posiadam dwóch synów. Przy pierwszej swojej ciąży długo nie potrafiłam zdecydować się na zrobienie zdjęć swojego brzuszka. Musiałam bardzo na siebie uważać, gdyż moja ciąża była zagrożona. Cieszę się jednak, że ostatecznie udało mi się uwiecznić wspaniałe chwile, gdy byłam przy nadziei. Obecnie wykonane przez mnie pamiątkowe zdjęcia ciążowe w Ząbkach charakteryzują się oryginalnością oraz bardzo wysoką jakością wydruku. Mam w głowie wiele pomysłów, więc nie powtarzam znanych wszystkim koncepcji stylistycznych. Daję zresztą przyszłym mamom zawsze wybór, aby same mogły zdecydować, w jakiej kreacji oraz z jakimi rekwizytami będą czuły się podczas sesji najswobodniej. To, co przemawia do jednej brzemiennej Pani, niekoniecznie będzie odpowiednie dla drugiej. Przed podpisaniem umowy na sesję zawsze prezentuję swoim klientkom mój osobisty katalog pomysłów. Znajdują się z nim sprawdzone już i chwalone przez większość społeczeństwa motywy, jak również bardzo oryginalne koncepcje dopasowywane do zainteresowań  Pań lub ich wykonywanego zawodu. Miejsca, w których fotografuję przyszłe mamy, są bardzo różne, jednak przeważnie ograniczam się do terenu miasta Ząbki. Zapewniam jednak, że w tej miejscowości każda Pani znajdzie odpowiedni dla siebie plener. Przykładowe miejsca, w których robię zdjęcia to: stadnina koni, dworzec kolejowy, urwisko, las, wrzosowiska. Oczywiście wiele zależy także od pory roku. Zimą fajnie jest pojechać na lodowisko lub odwiedzić sztuczny tor saneczkowy. Oczywiście dla mniej aktywnych Pań zawsze dostępna jest oferta przygotowania sesji w studio lub nawet w domu klientki.

Szczególnie cenię sobie prywatność fotografowanych osób, co w przypadku zdjęć brzuszkowych ma bardzo duże znaczenie. Panie, które nie mogą zbytnio podróżować lub boją się przemieszczać z powodu pandemii, chętnie zamawiają usługę wykonania fotografii brzuszkowych w ich własnych domach. Polecam jednak także każdej przyszłej mamie udział we wspaniałych sesjach plenerowych organizowanych na terenie mojego miasta.