Różnego rodzaju włosy do doczepiania

Niestety, ale wiele kobiet ma problem z cienkimi i niezbyt gęstymi włosami. Nie każda uważa to za mankament, jednak dla innych jest to bardzo poważny problem, który wpływa na ogólne samopoczucie. Dlatego warto zainteresować się profesjonalnymi metodami przedłużania włosów, które wykonamy już w niemal każdym lepszym zakładzie fryzjerskim. Możemy też wybierać między różnymi metodami, a także rodzajami pasm. Dzięki czemu można wybrać najlepszą dla siebie opcję i od moment doczepienia włosów czuć się fenomenalnie w nich.

Zagęszczanie włosów z pomocą doczepów

doczepiane włosy blondGdy chcemy nieco zmienić swój wygląd, a w szczególności poprawić go niejednokrotnie sięgamy po makijaż, jak również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Wiele kobiet jednak skarży się na krótkie włosy, które nie tylko słabo rosną, ale przy tym są cienkie i nie mają naturalnego połysku. Dlatego też bardzo dobrą opcją jest udanie się na zabieg polegający na przedłużaniu włosów. Obecnie jest ich naprawdę wiele, a ejdnymi z częściej wybieranych metod są metoda keratynowego  przedłużania, przedłużanie tape on albo clip in oraz klasyczne ringi znane od wielu lat, jednak o wiele bardziej ulepszone. Możemy wybrać doczepiane włosy blond, brązowe, a także rude. Jeśli jednak planujemy przefarbować je na nieco bardziej oryginalny kolor to faworytem będą włosy naturalne. Są one miękkie, przyjemne w dotyku, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możemy poddawać je też zabiegom stylizacji na ciepło lokówką bądź prostownicą do 150 stopni Celsjusza. Nie musimy też wykluczać przy tym typie pasm koloryzacji, ponieważ naturalne kosmyki doczepiane doskonale przyjmują barwnik i nie niszczeją przy tym. Gdy podejmiemy decyzję o pasmach doczepianych syntetycznych musimy wiedzieć, iż nie zmienimy ich koloru, gdyż mogą ulec zniszczeniu. To samo dotyczy ich stylizacji lokówką albo prostownicą. Mając je nie możemy dokonywać zbyt wielu zmian, ponieważ łatwo je stopić. Dlatego doczepiając włosy wybierzmy najlepszą opcje jaką są naturalne pasma.

Planując przedłużanie włosów powinniśmy dobrze zapoznać się z różnego rodzaju możliwościami. Przede wszystkim bardzo ważny jest dobór metody przedłużania włosów, a dodatkowo salon mający certyfikat zatwierdzający, iż taką usługę mogą nam wykonać. Nie zapomnijmy przy tym o rodzaju pasm doczepianych. W przypadku syntetycznych włosów musimy być gotowi na to, iż niezbyt wiele z nimi będziemy mogli zrobić. Z kolei naturalne okażą się doskonałe dla każdej osoby uwielbiającej zmiany koloru oraz stylizację.