Praktyczna i stylowa szafka pod umywalkę

 

Po zakupie nowego mieszkania nadszedł czas, abyśmy je urządzili. Chcieliśmy się dobrze do tego przygotować, żeby całość wyglądała pięknie oraz spójnie, w końcu będziemy w tym otoczeniu spędzać sporo czasu każdego dnia. Oboje uwielbiamy się relaksować podczas gorącej kąpieli, więc urządzanie łazienki było dla nas bardzo ważne. Chcieliśmy, aby była ona estetyczna oraz funkcjonalna, abyśmy czuli się w niej komfortowo. Postanowiliśmy więc poszukać jakichś inspiracji, aby stworzyć sobie piękny wystrój w naszej nowej łazience.

Stylowe meble łazienkowe – szafka pod umywalkę

stylowa szafka pod umywalkę nablatowąPodczas urządzania łazienki zwracaliśmy uwagę na to, czy dane rozwiązanie jest praktyczne oraz estetyczne, ponieważ zależało nam na tym, aby całość była jak najbardziej ergonomiczna. Dlatego musieliśmy rozsądnie podejść do wybierania tego, co miało się w tym pomieszczeniu znaleźć. Na samym początku wybraliśmy oczywiście niezbędną armaturę. Następnie nadszedł czas na dobór odpowiednich mebli. Zdecydowaliśmy się na dosyć nowoczesny styl, ponieważ taki najbardziej przypadł nam do gustu. Chcieliśmy, aby w pomieszczeniu tym było sporo elementów o jasnej barwie, które wspaniale kontrastowałyby z czarnymi dodatkami. Takie zestawienie sprawia, że pokój wygląda bardzo ciekawie. W naszej łazience pojawiła się więc stylowa szafka pod umywalkę nablatową, aby wykorzystać praktycznie tę przestrzeń. Takie rozwiązanie najbardziej mi się podoba, bo zabudowuje dolną część umywalki oraz ukrywa ją za drzwiczkami szafki. W ten sposób zyskujemy również przestrzeń, która doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy. U nas najczęściej są to różnorodne środki czystości, których używamy podczas sprzątania. Oboje z żoną bardzo cenimy sobie porządek, dlatego staramy się zapewnić sobie odpowiednią ilość szafek, dzięki którym wszystkie potrzebne rzeczy mają swoje miejsce. To znacznie ułatwia zachowanie porządku, a przy okazji stylowe meble czynią nasze otoczenie bardziej estetycznym.

Bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć takie meble do łazienki, które łączą w sobie piękny styl z funkcjonalnością. Szafka umieszczona pod umywalką jest ciekawym sposobem na zagospodarowanie tego miejsca, a przy okazji ułatwia nam zachowanie porządku w łazience. Wybraliśmy model o jasnej barwie, ponieważ taki najlepiej komponuje się z pozostałymi elementami tego wnętrza. Całość wygląda więc spójnie oraz niezwykle stylowo, z czego oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Udało nam się więc stworzyć łazienkę, która jest piękna oraz funkcjonalna.