Poszukiwania sali weselnej z noclegiem

Moje zaręczyny to było najpiękniejsze przeżycie w całym moim dotychczasowym życiu. Były niespodziewane, choć w głębi tliła się myśl, że mój partner zaczyna coś kombinować. Okazało się, że poniekąd miałam rację, ale mimo to byłam naprawdę zaskoczona. Kiedy emocje zaczęły stopniowo mijać ja zaczęłam zastanawiać się nad organizacją wesela. Początkowo byłam wystraszona, ponieważ tak wiele było rzeczy do zorganizowania. Jednak z czasem zaczął klarować się w mojej głowie obraz tej uroczystości.

Idealna sala na moje wesele

sale weselne z noclegiem w Zielonej GórzeStwierdziłam, że jedną z pierwszych rzeczy było ustalenie daty ślubu. Dopiero po tym mogłam myśleć nad innymi kwestiami. Kiedy mieliśmy termin ślubu postanowiłam wraz z mężem poszukać odpowiedniej sali weselnej. Wiedzieliśmy, że oboje marzymy o naprawdę hucznym weselu, na które zjedzie się cała rodzina. Jednak nasza familia rozrzucona była po całym kraju, a my musieliśmy zebrać ją w jednym miejscu. Poszukiwania sali musiały się więc skupiać na takiej, która pozwoli przenocować naszym gościom. Trafiliśmy na sale weselne z noclegiem w Zielonej Górze. Przyznać muszę, że od początku poczułam, że to jest właśnie to miejsce, w którym zorganizujemy wesele. Sala była naprawdę duża, w związku z czym idealnie pasowała do organizacji naszego wesela. Posiadała wydzielone miejsce na zespół weselny, a także doskonałe zaplecze gastronomiczne. Obsługa weselna zawarta była w cenie sali, co naprawdę mnie ucieszyło. Najważniejsze jednak było to, że nad salą znajdowały się pokoje, w których każdy gość mógł się przespać. Pomimo panującej niżej zabawy, w pokojach nic nie było słychać, więc nawet małe dzieci mogły sobie spać spokojnie, podczas, gdy ich rodzice będą się doskonale bawić. Sala posiadała również doskonałą akustykę. Muzyka brzmiała w niej doskonale, a dodatkowo zamontowana była klimatyzacja. Pozwalało to na organizację wesela nawet w lato, kiedy temperatury potrafią sięgać czterdziestu stopni. Zaczęłam zastanawiać się nad ceną za wynajem. Wydawało mi się, że musi być naprawdę duża.

Okazało się na szczęście, że wcale tak nie jest. Udało nam się również uzyskać dodatkowy rabat, co tylko zachęciło mnie do zarezerwowania tej sali. Przyznać muszę, że byłam zachwycona salą, a w związku z tym także zabawą weselną. Wszystko poszło zgodnie z planem, dzięki czemu nie musiałam martwić się o nic. Jestem pewna, że moim znajomym, jeśli będą poszukiwać kiedyś sali weselnej, polecę właśnie tę, w której odbyło się moje wesele. Na pewno będą oni tak zadowoleni, jak ja jestem!