Poszukiwania biura nieruchomości w Katowicach

Razem z mężem postanowiliśmy kupić sobie własne mieszkanie. Już jakiś czas temu zaczęliśmy rozglądać się po rynku nieruchomości w naszym mieście. Obejrzeliśmy nawet kilka mieszkań, które wydawały nam się godne uwagi. Niestety, nie mogliśmy się na nic zdecydować. Dodatkowo przerażała nas myśl o tym, ile formalności będziemy musieli załatwić przed zakupem, zarówno w banku, jak i w urzędach. Rozmawialiśmy na ten temat z naszymi przyjaciółmi, gdy któregoś dnia udało nam się spotkać. Zapytali nas, dlaczego nie skorzystamy z jakiegoś dobrego biura nieruchomości.

Skorzystaliśmy z usług taniego biura nieruchomości

tanie biuro nieruchomości w KatowicachOni sami skorzystali z takiego rozwiązania przy kupnie własnego domu i byli bardzo zadowoleni. Odpowiedzieliśmy, że obawiamy się, że będzie nas to dużo kosztowało. Chcieliśmy, jak najwięcej oszczędności przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie i skupiliśmy się na minimalizowaniu innych kosztów. Wtedy przyjaciele polecili nam tanie biuro nieruchomości w Katowicach. Korzystali z jego usług i byli bardzo zadowoleni. To biuro nieruchomości prowizję za swoje usługi pobierało od sprzedających, a nie kupujących, dlatego nic ich to nie kosztowało. Doświadczeni i sprawdzeni agenci nieruchomości znaleźli dla nich bardzo ładne domy, które spełniały wszystkie ich wymagania i preferencje. Działali oni bardzo szybko i mieli dużą bazę mieszkań oraz domów w Katowicach i okolicach, które można było obejrzeć i kupić. W ich ofercie znajdowały się także nieruchomości, które nie były wystawione na sprzedaż w inny sposób, niż za pośrednictwem biura. Postanowiliśmy skorzystać z ich usług, tym bardziej że znajomi zapewniali nas, że mieszkania sprzedawane przez to biuro nieruchomości dostępne są w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach. Już wkrótce przekonaliśmy się, że rzeczywiście tak jest. Umówiliśmy się na spotkanie z agentem już na następny tydzień. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego pośrednictwa. Od razu znalazł on dla nas kilka ciekawych mieszkań do obejrzenia. Oglądaliśmy je razem z nim.

Agent podpowiadał nam na co zwrócić uwagę i podrzucił kilka ciekawych pomysłów. Świetnie znał on także okolicę, w której oglądaliśmy mieszkania, dlatego odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Udało nam się w końcu znaleźć wymarzone mieszkanie. Jednak pomoc biura nieruchomości, nie zakończyła się w tym momencie. Doświadczeni pracownicy pomogli nam przejść przez wszelkie formalności zarówno urzędowe, jak i bankowe oraz notarialne. Dopiero, kiedy mieszkanie stało się naszą własnością podziękowaliśmy za pomoc naszemu agentowi.