Oryginalne zaproszenia na chrzciny

W przyszłym miesiącu organizujemy chrzciny naszego pierworodnego. trochę późno, zaraz skończy rok, a tutaj dopiero chrzciny. Ale tak jakoś się stało, że wcześniej nie mieliśmy możliwości, było wiele innych spraw do załatwienia i niestety chrzciny nie były na szczycie listy. Kiedy jednak trochę się uspokoiło, zabraliśmy się za organizację sakramentu i całej imprezy. Bardzo zależało nam na tym, aby wszystko odbyło się tak, jak zaplanowaliśmy, to w końcu bardzo ważne dla naszego synka i dla nas wydarzenie.

Zamówienie zaproszeń na chrzest

folkowe zaproszenia na chrzestUdało nam się przekonać księdza w kościele na starówce naszego miasta, aby ochrzcił naszego syna. Co prawda zazwyczaj nie chrzci się tam dzieci, my przynajmniej nigdy nie widzieliśmy tam chrztu, ale ponieważ w tym samym kościele również braliśmy ślub, ksiądz po starej znajomości zgodził się ochrzcić nasze dziecko. Byliśmy bardzo szczęśliwi – pierwszy z naszych celów został zrealizowany. Kolejnym była organizacja przyjęcia z tej okazji w najbardziej ekskluzywnej restauracji w naszym mieście. Mieliśmy do zaproszenia sporo gości, obie nasze rodziny są dość liczne i przyjęcie zapowiadało się na ogromne, niemal jak wesele. Na szczęście w restauracji był wolny termin, więc od razu go zarezerwowaliśmy. Wtedy zabraliśmy się do poszukiwania odpowiednich zaproszeń na chrzciny. Zależało nam na tym, aby były jak najpiękniejsze i najbardziej oryginalne. Udało nam się znaleźć wspaniałe, ręcznie robione folkowe zaproszenia na chrzest. Idealnie będą pasowały do restauracji, w której odbędzie się przyjęcie. jest ona urządzona właśnie w takim folkowym stylu. Zaproszenia bardzo mi się podobają, spodobały mi się na pierwszy rzut oka. Widać, ze jest to ręczna robota, wyróżniają się na tle innych tego typu zaproszeń. Zapłaciliśmy za nie słuszna cenę, ale myślę,że warto, nigdy jeszcze nie widziałam tak oryginalnych zaproszeń, są one poza tym bardzo wysokiej jakości i widać, ze sporo czasu poświecono na ich wykonanie. To takie małe dzieła sztuki. Zostawię jedno na pamiątkę dla naszego maluszka.

Nie jest łatwo znaleźć oryginalne zaproszenia na chrzciny, większość z tego, co jest dostępne na rynku jest robione na jedno kopyto. dlatego warto jest szukać w małych manufakturach, gdzie mnożna znaleźć piękne, ręcznie robione zaproszenia przez osoby utalentowane artystycznie. Właśnie tam możemy znaleźć coś, co okaże się strzałem w dziesiątkę. Naszym gościom również na pewno będzie miło, jeśli do zaproszeń, które im będziemy wręczać, przywiążemy tak duża wagę.