Nowoczesny klej do parkietu drewnianego

Współczesny wystrój wnętrz coraz częściej stawia na bardzo wytrzymałe, praktyczne oraz eleganckie rozwiązania. Do łask wraca drewno w swoje naturalnej postaci, oczywiście, uprzednio zaimpregnowane w odpowiedni sposób, który umożliwia jego wykorzystanie jako element podłogi. Parkiety cieszą się rosnącą popularnością. Coraz większa liczba osób decyduje się na zastosowanie parkietu z drewna w swoich domach. Jest on również chętnie stosowany w różnego rodzaju lokalach użytkowych, w tym restauracjach.

Jaki klej zastosować do parkietu drewnianego?

mapei - klej do parkietu drewnianegoWspółczesny sektor budowlany stawia przede wszystkim na rozwiązania wysokiej jakości, które odznaczają się skutecznością i przekładają się na możliwość wieloletniej eksploatacji przestrzeni. Obecnie, parkiety drewniane na nowo stają się popularne. Coraz większa liczba prywatnych klientów ceni sobie ten rodzaj podłogi, jako iż jest bardzo wytrzymały a jednocześnie elegancki. Z podobnych względów drewno jest stosowane jako materiał do wykończenia podłogi w różnego rodzaju instytucjach kulturowych, czy lokalach użytkowych, jak restauracje. Powstaje jednak pytanie, jaki klej zastosować, aby podłoga była zamocowana pewnie, a parkiet służył przez wiele lat? Jednym z rozwiązań jest mapei – klej do parkietu drewnianego, który odznacza się niesamowitą siłą łączenia. Produkt ten powstał z najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów, dzięki czemu w stu procentach jest dostosowany do pracy z drewnem. Zapewnia szczelne i mocne łączenia. To produkt bardzo ceniony na rynku, który stosowany jest przez różnego rodzaju firmy zajmujące się wykończeniem pomieszczeń. Bardzo ważne jest, że poszczególne produkty przeznaczone są również do stosowania na podłogach gdzie zamontowano ogrzewanie podłogowe. To bardzo ważne, ponieważ umożliwia położenie parkietu drewnianego także w pomieszczeniach, gdzie domyślnie stosowane będzie ogrzewanie podłogowe. Nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązanie, dopasowane do potrzeb współczesnego rynku.

Klej zapewnia silne łączenie. Jest powszechnie stosowany przez firmy wykończeniowe. Specjalna formuła, oparta na najnowszej technologii mieszania kleju, pozwala na otrzymanie produktu bardo wydajnego, szybkowiążącego, który pozwala na stworzenie trwałej podłogi. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości kleju do podłogi, pomieszczenie może być użytkowane przez wiele lat. Dodatkowo typy poliuretanowe świetnie sprawdzają się w przypadku ogrzewania podłogowego i z powodzeniem mogą być stosowane wraz z tego rodzaju systemami grzewczymi.