Nowa ścianka wystawiennicza

Ostatnio udało nam się sprzedać ofertę na organizację warsztatów, które mają się odbywać na terenie całego kraju. Mamy zaplanowane dwadzieścia spotkań w największych polskich miastach. Poza znalezieniem miejsc na takie spotkanie, w których da się pomieścić pięćdziesiąt osób, ponieważ na tyle ludzi mamy przygotować warsztaty, ważne są jeszcze materiały, które będą informować co to za spotkanie i przez jaką firmę organizowane. Mowa tu o ściankach oraz roll upach. 

Mobilna ścianka na warsztaty

mobilne ścianki wystawienniczeMamy doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, ponieważ na co dzień się tym zajmujemy. Nasza firma poza akcjami marketingowymi w internecie zajmuje się również organizacją różnego rodzaju eventów dla różnych grup odbiorców. Często zamawiamy różnego rodzaju materiały wystawiennicze. Tym razem postanowiliśmy, że wykorzystamy do promocji mobilne ścianki wystawiennicze. Są one bardzo wygodne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Można je ze sobą wszędzie zabrać, a jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę, że musimy odbyć z nimi dwadzieścia takich prezentacji. Planowaliśmy, że zamówimy dwie takie ścianki. Jedna z nich będzie służyła jako tło rejestracji na warsztaty. Organizując takie wydarzenie bardzo ważna jest logistyka rozmieszczenia takich materiałów. Druga ścianka ma nam służyć jako foto ścianka. Obecnie jest to bardzo modne rozwiązanie, więc dlaczego nie wykorzystać pomysłu również na warsztatach? Uczestnicy będą mieli pamiątkę, że byli i dobrze się bawili podczas takiego wydarzenia. Mobilne ścianki wystawiennicze mają tą zaletę, że można je postawić tak na prawdę wszędzie. Wszystko dzięki ich niewielkim rozmiarom. To właśnie dlatego chcemy zamówić dwie i jedną wykorzystać jako foto ściankę, ponieważ wiemy, że na pewno znajdzie się na to miejsce. Oczywiście na każdej ze ścianek będzie informacja o firmie, która jest sponsorem tych warsztatów oraz nazwa wydarzenia. Tak właśnie działa marketing. Ludzie muszą mieć świadomość dzięki komu uczestniczyli w wydarzeniu i czego on dokładnie dotyczyło. Może zapadnie to w ich pamięć i zaczną korzystać z produktów sponsora jak im się spodoba warsztat. 

Obecnie jesteśmy już po pierwszych warsztatach, które zostały przeprowadzone w Poznaniu. Frekwencja dopisała, ludzie byli bardzo uprzejmi i zainteresowani tematem. Mobilna ścianka, którą wykorzystaliśmy jako foto ściankę cieszyła się niezwykle dużą popularnością. Ludzie ustawiali się w kolejce, żeby zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe. Tym bardziej, że mieliśmy dla nich przygotowane dodatkowe gadżety.