Naturalny zabieg na okolicę twarzy i ciała

Czy jest możliwy zabieg, na większość defektów estetycznych? Obecnie rozwój kosmetologii oraz technologii umożliwiającej tworzenie inteligentnych terapii jest na bardzo wysokim poziomie. Można zatem śmiało mówić, że jest zabieg, który w sposób naturalny, wspomoże osiągnąć idealny wygląd. Powszechnie uznaje się, że dwutlenek węgla jest szkodliwy. Jednakże, kontrolowane dawki dwutlenku węgla, podawane podskórnie lub śródskórnie w znaczący sposób, powodują pobudzenie krążenie, stymulację włókien kolagenowych i elastynowych.

Dwutlenek węgla jako eliksir na wszystko

karboksyterapia w łodziKompleksy związane z naszym wyglądem stają się przeszłością. Zabieg karboksyterapii w Łódzkim mieście jest powszechnie uznany za “naturalny eliksir” ponieważ nie obciąża organizmu oraz nie wykazuje żadnych reakcji alergicznych, czy nietolerancji. Karboksyterapia w Łodzi działa również na zasadzie lipolizy iniekcyjnej. Przy wykonaniu serii około 10 wizyt, jesteśmy w stanie zredukować miejscową otyłość, cellulit, a także rozstępy. Zachodzi chwilowy stan zapalny, który zmusza naszą skórę do silnej przebudowy. Karboksyterapia działa również, na redukcję zmarszczek, sińce pod oczami oraz leczy objawy łuszczycy. Osoby, które zauważają znaczne wypadanie włosów, powinny jak najszybciej udać się na konsultację do gabinetu. Dwutlenek węgla, w swoim składzie ma mikro i makroelementy, szereg witamin (z grupy A, B, C), wykazuje działanie regeneracyjne. Warto dodać, że efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Zaleca się oczywiście pełne kuracje, w tym około 6 zabiegów na okolicę twarzy. Optymalna częstotliwość spotkań to raz na tydzień w przypadku twarzy i głowy, oraz dwa razy w tygodniu, podczas terapii na okolicę ciała. Jednakże zalecenia mogą się różnić, ze względu na indywidualny problem klienta. Przeciwwskazań do zabiegu nie ma zbyt wiele. Standardowo, wyklucza się kobiety w ciąży, osoby chore onkologicznie i zażywające mocne leki w silnych stanach zapalnych. Zabieg karboksyterapii jest dobry, dla każdej grupy wiekowej. Osoby starsze, również mogą stosować tą terapię w przypadku wzmocnienia naczyń krwionośnych oraz problemach krążeniowych. Uniwersalność tego zabiegu jest niesamowita.

Efektem zakończonej terapii będzie odmłodzona i wypoczęta twarz z maksymalnym rozjaśnieniem cieni pod oczami. Rozstępy i blizny, zminimalizowane w 90 %. Cellulit, dużo mniej widoczny, a włosy na głowie, będą odrastać jako grubsze i zdrowsze. Trzeba dać sobie tylko czas. Cierpliwość popłaca. Można zaczynać od zaraz. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a lekki dyskomfort w czasie zabiegu szybko przemija.