Narożnik z funkcją spania

Obecnie urządzamy nasz nowy dom. Remont jest już skończony i przyszła pora na meble i wystrój wnętrz. W końcu, bo remont ciągnął się i ciągnął i bardzo byliśmy już tym zmęczeni. W porównaniu z remontem zakup mebli i wyposażenia do poszczególnych pokoi będzie już samą przyjemnością. Oczywiście wystrój wnętrz będziemy robić z pomocą najlepszego architekta wnętrz w mieście – chcemy, aby wszystko było perfekcyjnie wykończony i aby nasz dom doskonale reprezentował nas przed gośćmi, a w szczególności przed ważnymi kontrahentami męża.

Wybór odpowiedniego narożnika do salonu

nowoczesny narożnik tapicerowanyOczywiście centralnym punktem naszego domu będzie salon i szczególnie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby był naprawdę doskonale urządzony. Wymyśliłam sobie do salonu ogromny, luksusowy nowoczesny narożnik tapicerowany. Widziałam taki narożnik w najnowszym katalogu luksusowych mebli z targów w Berlinie i bardzo mi się spodobał. Rozważałam już z naszą architektką, czy taki narożnik dobrze będzie pasował do naszego salonu i do całej wizji jego urządzenia i stwierdziła, że będzie pasował wręcz doskonale. Narożnik jest naprawdę przepiękny i naprawdę wygląda na drogi (a o to właśnie mi chodziło). I jest ekskluzywny, cena jego jest naprawdę wysoka, ale nie zamierzamy na salonie oszczędzać. Narożnik jest zaprojektowany przez największą niemiecką gwiazdę sztuki użytkowej i pewnie także za nazwisko będziemy musieli zapłacić. Ale czy nie będzie super mieć takiego niezwykle modnego mebla w salonie? Jak dla mnie jest to cudowna perspektywa, marzyłam o czymś takim niemal całe życie. Wracając do narożnika – jest to mebel modułowy, czyli złożony z oddzielnych części. Kolor sobie wymarzyłam jasnoszary, wydaje mi się, że najlepiej będzie pasował do pozostałych mebli. Co bardzo istotne, największy, centralny moduł posiada funkcję spania. Oczywiście mamy przewidziane pokoje dla gości, ale nigdy nie zaszkodzi mieć jak najwięcej łóżek z opcją spania, dzięki czemu można przenocować jeszcze więcej osób. Prowadziliśmy zawsze otwarty dom i bardzo dużo imprez u nas się odbywało i nadal planujemy je urządzać.

Odpowiednie łóżko do salonu jest bardzo poważną kwestią i jego wybór należy dokładnie rozważyć. Dobrym rozwiązaniem będzie narożnik, na którym swobodnie i wygodnie zmieści się kilka osób. Rynek oferuje bardzo szeroki wybór narożników w różnych opcjach, kolorach, rozmiarach oraz cenach. Dla wymagających dostępne są nawet narożniki automatyczne sterowane za pomocą pilota. Narożniki to naprawdę niezwykle uniwersalne meble.