Montaż instalacji odgromowej w małopolsce

Niedawno mąż dostał niespodziewaną wiadomość, że odziedziczył właśnie mieszkanie po swojej ciotce. Kiedy tylko załatwiliśmy wszelkie sprawy spadkowe, zabraliśmy się za remont tego mieszkania. Dom był dość zaniedbany, stary i nieremontowany co najmniej od kilku dekad. Postanowiliśmy w nim wszystko wymienić i sprzedać z dużym zyskiem. Jedną z rzeczy, którą zdecydowaliśmy się wymienić na samym początku remontu była instalacja odgromowa. Musieliśmy znaleźć kogoś kto by ją dla nas zaprojektował, wykonał i zamontował.

Poszukiwania firmy z małopolski do instalacji odgromowej

instalacje odgromowe w MałopolsceZależało nam na tym, aby była to rzetelna i renomowana firma. Wiedzieliśmy, że z instalacją elektryczną nie ma żartów, bo źle wykonana może nawet zagrażać życiu. Z kolei instalacji odgromowa jest ważnym elementem zabezpieczenia instalacji elektrycznej. Szczególnie wtedy, kiedy dom tak jak ten nasz, stoi na uboczu drogi i nie ma wokół niego innych budowli. Poszukiwania odpowiedniego elektryka z certyfikatami umożliwiającymi montaż instalacji odgromowej rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: instalacje odgromowe w Małopolsce, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się w ten sposób znaleźć kogoś odpowiedniego. Był to renomowany i polecany przez klientów elektryk z wieloletnim doświadczeniem na rynku, który wykonywał instalacje elektryczne i odgromowe na terenie małopolski. Klienci chwalili go za profesjonalne podejście do klienta, posiadanie odpowiednich, fachowych sprzętów oraz kompetentny projekt i montaż instalacji odgromowej na budynkach. Na jego stronie internetowej mogliśmy zapoznać się z jego portfolio. Widać było po wykonanych przez niego projektach instalacji odgromowej, że są one dopracowane w każdym calu i dokładnie, skrupulatnie wykonane. Zachęceni takimi dobrymi komentarzami na jego temat oraz portfolio zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie. Miał on bardzo szybkie terminy i już 3 dni później mogliśmy się z nim spotkać.

Podczas spotkania wykonał on dla nas szkic instalacji odgromowej, która będzie odpowiednia dla naszego mieszkania. Wpłaciliśmy mu niewielką zaliczkę i już kilka dni później otrzymaliśmy gotowy projekt wraz z wyceną usług i materiałów. Projekt był bardzo fachowy i dokładnie wykonany. Od razu się na niego zgodziliśmy i elektryk przystąpił do pracy. Prace posuwały się do przodu bardzo szybko i sprawnie. Już tydzień później instalacja odgromowa była w całości gotowa.