Moje dziecko potrzebowało laryngologa

Moja córka w zasadzie od urodzenia miała problemy ze słuchem. Obecnie miała niecałe trzy latka i miałam wrażenie, że coraz gorzej słyszy. W dodatku często skarżyła się na bóle uszu i głowy. Zauważyłam także problemy z równowagą, gdy chodziła i biegała na placu zabaw. Postanowiłam zabrać ją do jakiegoś renomowanego specjalisty laryngologa. Szybko przekonałam się jednak, że musi to być lekarz, który specjalizuje się w leczeniu dzieci. Laryngolog do którego ja od czasu do czasu chodziłam ze swoimi problemami, niestety nie mógł przyjąć tak małego dziecka.

Gdzie w Żywcu przyjmuje dobry laryngolog?

laryngolog dla dzieci żywiecPotrzebny mi był bardzo dobry laryngolog dla dzieci Żywiec to na szczęście duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam lekarza, który zdecydował się przyjąć moją córeczkę. Był to renomowany lekarz, który specjalizował się w dziecięcych problemach laryngologicznych. W sieci miał ona bardzo dobre opinie pacjentów. Wiele osób pisało, że lekarz świetnie współpracuje z dziećmi i jest w stanie przeprowadzić wizytę w taki sposób, aby nie wiązała się ona ze zbytnim stresem ani lękiem u małych pacjentów. Ma on nawet gabinet dostosowany do potrzeb dzieci. Dodatkowo ma on wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji i od ręki przeprowadza wszelkie badania. Nie tracąc czasu od razu zapisałam moją córkę do tego lekarza. Już wkrótce okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Na wizytę u tego laryngologa dziecięcego nie musiałam długo czekać. Bardzo dobrym rozwiązaniem była moim zdaniem możliwość zapisania się na konkretną godzinę. W umówionym dniu, zjawiłam się punktualnie w gabinecie u laryngologa. Od razu wykonał on mojej córce odpowiednie badania laryngologiczne oraz foniatryczne, dzięki czemu od razu podał mi wstępną diagnozę. Na wszelki wypadek zdecydował on o wyspaniu mojego dziecka na szpitalny oddział laryngologiczny na którym pracował. Wykonał tam kilka szczegółowych badań, dzięki czemu w ciągu kilku dni otrzymałam konkretną diagnozę i zalecenia dla dziecka.

Dzięki temu problemy mojego dziecka ze słuchem szybko się wyjaśniły i wraz z lekarzem mogliśmy wdrożyć odpowiednie leczenie. Byłam bardzo zadowolona. Ten laryngolog okazał się świetnym specjalistą, który zna się na najnowocześniejszych i nieinwazyjnych metodach leczenia. Co jakiś czas chodzę do niego na wizyty kontrolne. Córka jest zawsze bardzo zadowolona z tych wizyt, ponieważ laryngolog wszelkie badania wykonuje w sposób bezbolesny i delikatny. To świetny specjalista, który ma równie dobre podejście do dzieci.