Masaż próżniowy idealny dla naszego ciała

Siedzący tryb życia, nieregularne posiłki, mało czasu na odpoczynek… To tylko niektóre niepokojące zachowania w naszym codziennym życiu. Stres oraz ciągły pośpiech również nie ułatwiają życia w zgodzie ze sobą. Brak harmonii i spokoju ducha, to w krajach wysoko rozwijających się panująca norma. Jak zadbać o siebie w czasach konsumpcjonizmu? Na pewno nie jest łatwo, kobietom pracującym z gromadką dzieci, ale chwila relaksu, wyłącznie dla nas musi się znaleźć!

Czy endermologią mogę poprawić swój wygląd?

endermologia białystokMasaż próżniowy, mechaniczny jest idealnym rozwiązanie aby wymodelować swoją sylwetkę. Zabieg oryginalnej i opatentowanej endermologii Białostockiej jest wykonywany w pięknym, zielonym mieście, które oferuje wiele specjalistycznych miejsc, zajmujących się rzeźbieniem naszej sylwetki. Rytuał polega na założeniu kombinezonu i udanie się na wygodną leżankę. Obsługa przez wyznaczony czas opracowuje poszczególne pola zabiegowe, zgodnie ze sztuką. Każdy ruch wymaga dużego oddania i doświadczenia. Technika musi być opanowana do perfekcji. Jeżeli chodzi o masaż całego ciała, zaczynamy od pleców, potem zostają opracowane pośladki, uda, łydki, brzuch i ewentualnie boczki. W zależności od modelu urządzenia, masaż można wykonać również na motylki (ramiona) oraz na okolicę twarzy. Zabieg jest bardzo bezpieczny. Pobudzamy tylko naturalne procesy stymulacji krążenia, oraz wypalamy tkankę tłuszczową przez metabolizm mięśniowy. Ruchy, które są wykonywane w czasie zabiegu to: ruch wyszczuplający, antycellulitowy i drenaż limfatyczny. Personel, najdłużej pracuje na partiach, które posiadają najwięcej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pierwsze 3 – 4 spotkania mogą przynosić lekki dyskomfort. Jest to sygnał, że mamy złogi cellulitu i dzięki tym wizytą jesteśmy w stanie je rozmasować. Często klientki zauważają redukcję w opuchniętych częściach ciała, a także mówią o częstszym wydalaniu wody z organizmu. To dobry znak, ponieważ z biegiem lat, mamy tendencję do gromadzenia wody, co wiąże się właśnie ze znaczącymi obrzękami i miejscową otyłością. Zabiegi wykonuje się w serii około 10 – 15 zabiegów. Jeden lub dwa razy w tygodniu, w zależności od stanu skóry. Masaż antycellulitowy, zdaje świetne rezultaty bo endermologia Białystok ma liczne punkty gabinetowe i można łatwo znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie.

Należy dodać, że personel, który opanował technikę masażu, dostosowuje siłę, nacisk i technikę indywidualnie do potrzeb klientki. Sportowcy, w ostatnim okresie bardzo docenili endermologię, ponieważ uważa się, że świetnie rozmasowuje również zakwasy. Uniwersalna i relaksacyjna jest endermologia jest dobra dla każdego i w każdym wieku.