Legowiska dla psów

Długo przekonywałam męża do przygarnięcia psa. Od kiedy odeszły nasze świnki morskie nie mieliśmy żadnego zwierzaka. Wiedziałam jedno – nigdy nie chcę mieć już świnek morskich. Lubię konkretne zwierzaki, takie jak psy i koty. Niestety mój mąż jest uczulony na koty, co jest dla mnie dość bolesne, ponieważ w sowim rodzinnym domu zawsze miałam kota. Uważam, że dom bez zwierząt jest domem niepełnym, szczególnie dzieci powinny wychowywać się ze zwierzętami. Pozostał nam więc jedynie pies. Maż był dość niechętny, pies to wszakże dodatkowe obowiązki.

Tani ponton dla psa

pontony dla psaW końcu jednak się udało go przekonać i pojechaliśmy do schroniska po psa. Zależało nam na tym, aby pies był młody i stabilny psychicznie, w domu mamy dzieci i nie chcieliśmy stwarzać żadnych niebezpiecznych dla nich sytuacji. Wygląd był dla nas mniej istotny, rozmawialiśmy o tym, że pies nie musi być wcale piękny. Ważne było dla nas jedynie to, żeby był niewielkich rozmiarów. Po pierwsze dlatego, że nasze mieszkanie nie jest zbyt duże. Po drugie z tego powodu, że chcemy, aby nasza starsza córka mogła psa samodzielnie wyprowadzać na spacer. Przez długi czas nawet nie rozważaliśmy psa z tego powodu, że nie chcieliśmy, aby cały dzień siedział w domu bez spaceru. A teraz córka będzie go wyprowadzać po powrocie ze szkoły. W schronisku dostaliśmy całkiem niezłą sumkę na kupienie wyprawki dla psa. Ruszyliśmy więc do sklepu z artykułami dla zwierząt, aby zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy. Kupiliśmy miski, smycz, szczotkę, trochę dobrej jakości karmy i najważniejsze – legowisko. Myślę, że pontony dla psa to najbardziej wygodny typ legowiska, zarówno dla dużych, jak i dla małych psiaków. Dostępne są w bardzo wielu wzorach i kolorach, a także rozmiarach. Wyborem legowiska zajęła się oczywiście nasza córeczka i wybrała bardzo ładny i przytulny niebieski ponton. Legowisko będzie się znajdować u niej w pokoju. Oczywiście nasze wstępne założenie jest takie, że pies nie siada na łóżku i nie śpi z właścicielami, a jedynie we własnym legowisku. Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie.

Legowisko dla psa to bardzo ważna sprawa podczas kompletowania wyprawki. Musi być dopasowane do wielkości psa, na tyle przytulne, aby pies chciał z niego korzystać. Dostępne są bardzo różne wzory, kolory, rozmiary w różnych cenach i każdy właściciel psa na pewno znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb, gustu oraz zawartości portfela. Pies z pewnością będzie zadowolony mając wygodny własny kąt do spania, szczególnie, jeśli jest mały.