Kupujemy bluzy na chłodne dni

Wielkimi krokami zbliża się sezon jesienno- zimowy. Co prawda w kalendarzu mamy jeszcze lato, ale wieczory i poranki są coraz zimniejsze i to zapowiada nieuchronne pożegnanie ze słońcem, zielenią i ciepłymi dniami. Przed nami okres przygotowań do zimy i ukochanych przez wszystkich świąt Bożego Narodzenia. Zanim jednak zaczniemy o tym wszystkim myśleć, trzeba porządnie przejrzeć szafy i przygotować garderobą na nowy okres. My z całą rodziną postanowiliśmy udać się na zakupy, żeby odświeżyć nieco nasze garderoby. 

Ciepłe bluzy na jesień

bluzy dla całej rodzinyOkazuje się, że nie tylko na wiosnę robi się porządki w szafach. Ich stan warto również przejrzeć przed nadejściem jesieni. W końcu w te chłodne dni będziemy potrzebowali cieplejszego odzienia. A może okazać się, że takiego mamy za mało lub jest nieadekwatne do panującej mody. W kalendarzu mamy jeszcze lato, ale moje dzieci liczą jesień od pierwszego dnia szkoły. A pierwszy dzwonek zabrzmiał już równo tydzień temu. Postanowiliśmy z mężem jeszcze przed nadejściem zimnych dni przejrzeć stan naszych szaf. I okazało się, że wymagają one uzupełniania, podobnie jak szafy naszych dzieci. Wybraliśmy się więc do pobliskiej galerii i w jednym ze sklepów kupiliśmy bluzy dla całej rodziny, bardzo ciepłe i miłe w dotyku. Bluzy są do siebie podobne, mają tylko inne kolory. Jest to fantastyczny zakup, dlatego, że możemy się całą rodziną wybrać na spacer jesienny w podobnych do siebie bluzach. Na dodatek planujemy w tych bluzach zrobić sobie też jakąś sesję zdjęciową w jesiennym plenerze. I pomyśleć, że to były tylko jedne zakupy, w wywołały tyle pozytywnych pomysłów i emocji. Bluzy są doskonałym rozwiązaniem na co dzień. Jednak trzeba było też zakupić jakieś ubrania do szkoły oraz do pracy. W tym samym sklepie, gdzie dostaliśmy bluzy, znalazł się na szczęście działa z bardziej eleganckimi ubraniami dla kobiet i mężczyzn. No i obowiązkowo dział dziecięcy. Załapaliśmy się też przy okazji na kilka promocji. I tak obkupieni od stóp do głów jesteśmy przygotowani na nadchodzące zimno. 

Zbliża się wielkimi krokami jesień, trzeba więc było przejrzeć garderobę całej rodziny, żeby sprawdzić, czy mamy wystarczającą ilość ubrań. Okazało się, że trzeba było iść na zakupy. Załapaliśmy się na ciekawe wyprzedaże i kupiliśmy przy okazji ciepłe bluzy dla całej rodziny. Wszystkie są do siebie bardzo podobne, wyglądamy w nich wspólnie naprawdę fajnie, dlatego postanowiliśmy zrobić sobie sesję zdjęciową, jak tylko nastaną jesienne dni. Oprócz bluz kupiliśmy jeszcze inne rzeczy.