Kupno mebli do salonu i sypialni

 

Jakiś czas temu zdecydowałam się na remont mieszkania. Nie miałam pojęcia, jak długo to wszystko może trwać. W końcu jednak remont zbliżał się ku końcowi, a mnie pozostało już tylko kupić meble do salonu i sypialni. Zależało mi na tym, aby kupić meble, które będą bardzo ładnie wyglądały i przede wszystkim będą wysokojakościowe. Nie chciałabym, aby rozleciały się po jednym sezonie albo dosyć szybko pojawiły się na nich ślady użytkowania. Udałam się do sklepu meblowego, żeby przyjrzeć się meblom, które są obecnie modne.

Wybrałam designerskie mebelki

polecane meble designerskieNa co dzień stawiam w mieszkaniu na minimalizm. Kupuję tylko takie sprzęty, które są mi naprawdę potrzebne i dlatego nie potrzebuje wielu szafek. Po przyjściu do sklepu szukałam mebli, które byłyby minimalistyczne i miały dosyć surowy styl. Sprzedawczyni, po tym jak wysłuchała na czym najbardziej mi zależy, pokazała polecane meble designerskie. Dowiedziałam się, że są one wykonane w minimalistycznym stylu, który daje maksimum komfortu przy urządzaniu mieszkania. Szczególnie spodobała mi się meblościanka do salonu. Meble były wykonane z drewna i posiadały szklane dodatki, jak na przykład przeszklone półki. Najbardziej mi się w nich podobało to, że poszczególne elementy są ruchome, dlatego nie muszą wszystkie meble stać na jednej ścianie. Zapytałam się ekspedientkę o cenę całego kompletu. Nie była ona zbyt wysoka, dlatego od razu zdecydowałam się je zakupić. Podobny komplet kupiłam również do sypialni, z tym że tam zamiast komody była duża, pojemna szafa na ubrania. Zdecydowałam się dodatkową usługę dostarczenia kupionych mebli do domu, ponieważ były one jednak bardzo ciężkie i byłoby mi trudno samodzielnie przenieść je do samochodu. Już kilka dni później przesyłka została dostarczona do mnie kurierem, a ja mogłam się zabrać za ich składanie. Ponieważ meble designerskie są takie minimalistyczne również ich składanie nie było dla mnie trudne. Jeszcze tego samego dnia udało mi się wszystko złożyć i mogłam cieszyć się moimi meblami.

Meble wykonane w takim stylu bardzo mi się podobały. Były bardzo solidne i wytrzymałe. Mogłam postawić na nich nawet bardzo ciężki sprzęt RTV lub inne rzeczy i na pewno nie pozostałby po tym nawet ślad. Bardzo łatwe się je również czyściło, ponieważ były one polakierowane specjalnym lakierem, który nie przyciągał zanadto kurzu. Moje meble są już trochę wysłużone, ale wciąż wyglądają jak nowe. Jestem z nich bardzo zadowolona i cieszę się, ze za tak niską cenę kupiłam tak wysokojakościowe mebelki.