Jak wygląda Kross Hexagon 3.0?

 

Firma Kross doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że rowery górskie to najbardziej pożądane jednoślady niemal na każdym rynku. Dlatego też postawił na ten segment jednośladów bardzo mocno i wystawił do boju dwie flagowe linie – Hexagon oraz Level. Wśród nich nietrudno znaleźć ofertę na miarę swoich oczekiwań, nawet tym najbardziej wymagającym klientom. 

Podstawowy Hexagon 3.0 od Krossa

kross hexagon 3.0 dla początkującychMimo tego, że Hexagon 3.0 jest trzecim w serii, czyli jednym z najbardziej podstawowych modeli, to nadal doskonale się sprzedaje i uchodzi za bardzo udaną produkcję. Na pewno przyczyna jest fakt, że zapłacimy za niego niepełne tysiąc sześćset złotych, a konkurencja nie jest w stanie nam zaproponować takiego wyposażenia i osprzętu, w równie niskiej cenie. Kross Hexagon 3.0 dla początkujących, czy może zaawansowanych? Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, jednakże patrząc na możliwości, jakie daje oraz wyżej wspomniane wyposażenie i osprzęt, to zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Bowiem sprawdzi się jako rower do jazdy rekreacyjnej, jak też spisze się na trudniejszych trasach i przy dłuższej jeździe. To po prostu rower uniwersalny, w który warto zainwestować. Wytrzymała aluminiowa rama jest bazą konstrukcji 3.0, wspiera się ona na solidnych dwudziesto siedmio i pół calowych kołach. Amortyzator o skoku osiemdziesięciu milimetrów, pozwala na efektywne tłumienie drgań i przyda się kiedy jedziemy po niesymetrycznej lub terenowej nawierzchni. Jeśli chodzi o napęd, to mamy do dyspozycji dwadzieścia jeden biegów. To wystarczające w rowerze tego typu. Hamulce w Hexagonie 3.0 to hydrauliczne tarczówki, które sprawdzą się niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Ten model jest przeznaczony dla tej grupy klientów, która szuka roweru do dwóch tysięcy złotych. Zatem roweru ze średniej półki, który spokojnie posłuży kilka sezonów. Za kupnem Hexagona 3.0 przemawia nie tylko jego cena, ale też jakość wykonania i doskonały design, który jest jednym z najmocniejszych punktów całej serii. Ten, jak i wszystkie inne jednoślady, możemy zamówić w firmowym sklepie internetowym Krossa.

Rower górski do dwóch tysięcy złotych nie musi być toporny i słabo wyposażony. Doskonałym zaprzeczeniem tej tezy jest właśnie Hexagon 3.0. Jak pokazaliśmy może być dobrze zaprojektowany, posiadać markowy i sprawdzony osprzęt. Konkurencja nie zapewni nam w tej cenie jednośladu, który mógłby konkurować z Hexagonem 3.0. To w swojej klasie mocny zawodnik, który jeszcze długo utrzyma się na samym szczycie.