Inwestycja w drewniane domki całoroczne

Kilka lat temu przejęłam rodzinny interes, jakim jest ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem. Rodzice postanowili przejść na emeryturę, a ja doszłam do wniosku, że chętnie zajmę się ich biznesem. Miałam bowiem na niego sporo pomysłów. Głównym elementem w ośrodku wypoczynkowym, z którego rodzice czerpali zyski, było pole namiotowe. Miejsca było tak dużo, że co roku zostawało go sporo, mimo sporego obłożenia turystów. Dlatego postanowiłam zagospodarować część terenu różnego rodzaju domkami.

Nowe domki w ośrodku wypoczynkowym

małe domki całoroczne mobilneOd dziecka mieszkałam z rodzicami w pięknej miejscowości nad jeziorem, gdzie rodzice prowadzili ośrodek wczasowy. Ośrodek ten istnieje do dzisiaj, ale to ja przejęłam interes. Poza dużym polem namiotowym, w ośrodku znajduje się też kilka drewnianych domków. Postanowiłam nieco rozbudować naszą ofertę, żeby przyciągnąć rodziny z dziećmi. A te chętniej zatrzymają się w dobrze wyposażonym domku, niż w namiocie. Na części ogromnego pola namiotowego zaczęłam ustawiać małe domki całoroczne mobilne. Z racji tego, że mają one kółka, można je ustawić w dowolnym miejscu. Zakupione przeze mnie domki nadają się do zamieszkania nie tylko latem, ale też zimą. Doszłam do wniosku, że udostępnimy nasz ośrodek dla turystów również w zimne dni. W końcu wiele osób uwielbia przyjeżdżać zimą nad jeziora, żeby odetchnąć czystym, mroźnym powietrzem i wyciszyć. Wszystko wskazuje na to, że całoroczne domki będą naszym strzałem w dziesiątkę. Już teraz praktycznie nie mamy na wakacje wolnych terminów w tych domkach, które zdążyliśmy postawić. Większość z nich posiada jedną lub dwie sypialnie oraz mały salon z aneksem kuchennym. Obowiązkowym elementem jest również w pełni wyposażona łazienka. Obok każdego domku wydzieliliśmy przestrzeń, w której goście mogą swobodnie wypoczywać. W samym ośrodku, z racji tego, że pojawi się w nim więcej dzieci, zainwestowałam też w większą ilość atrakcji, takich jak place zabaw, czy też dmuchane zjeżdżalnie z wodą. Jesteśmy też w trakcie przygotowywania boiska do gry w piłkę nożną. Obok znajduje się też gotowe boisko do gry w siatkówkę plażową.

W ośrodkach wypoczynkowych, położonych w pobliżu rzeki, bardzo dobrze sprawdzają się pola namiotowe. Moi rodzice od lat prowadzą własny ośrodek, a właściwie teraz ja go przejęłam. Co prawda pola namiotowe nadal przeżywają oblężenie, jednak postanowiłam zainwestować też w większą ilość domków. Strzałem w dziesiątkę okazały się domki mobilne całoroczne, które idealnie nadają się dla całych rodzin z dziećmi. Ogromnym plusem tych domków jest ich duża mobilność.