Ile kosztuje fotograf w Gdyni?

Już niedługo miałam wziąć ślub. Ponieważ mój narzeczony bardzo dużo pracował, większość spraw organizacyjnych spadła na moją głowę. Musiałam jakoś pogodzić ze sobą wiele spraw. Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie jeszcze zostały mi do załatwienia, było znalezienie odpowiedniego fotografa. Zależało mi na tym, żeby znaleźć kogoś kto zajmie się kompleksową obsługą fotograficzną tego dnia, to znaczy zrobi sesję zdjęciową w plenerze, studio fotograficznym, na ślubie i podczas wesela. Musiałam znaleźć naprawdę dobrego fotografa na ten dzień.

Zapoznałam się z cennikami fotografów w Gdyni

fotograf gdynia cennikChciałam również wybrać, jakąś dobrą ofertę cenową, ponieważ nie mieliśmy zbyt dużej kwoty pieniędzy zarezerwowanej na organizację wesela. Poszukiwania odpowiedniego fotografa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fotograf gdynia cennik, i zaczęłam przeglądać wyniki. Na szczęście większość fotografów z tego miasta na swojej stronie internetowej oprócz portfolio, wstawiało również cennik. Wybrałam dwóch fotografów, którzy posiadali bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi, a ich portfolio świadczyło o tym, że są prawdziwymi profesjonalistami w swoim fachu. Sprawdziłam o nich opinie. Jeden z nich miał świetne rekomendacje klientów. Pisali oni o tym, że ten fotograf ma świetne pomysły, robi piękne artystyczne zdjęcia, a także szanuje opinie swoich klientów. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat, zdecydowałam się skorzystać z jego usług. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i zapytałam o wolny termin w dniu mojego ślubu oraz o kompleksową obsługę ślubu i wesela. Szczęśliwie się złożyło, że fotograf ten miał wolny dzień w dniu mojego ślubu i chciał się podjąć kompleksowej obsługi. Od razu wpłaciłam zaliczkę na wykonanie usługi i jeszcze tego samego dnia dostałam umowę wstępną do podpisania. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Razem z mężem byliśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć jakie od niego uzyskaliśmy. Tym bardziej, że były one wykonane w dobrej cenie.

Zdjęcia, które zrobił nam fotograf były naprawdę artystyczne i piękne. Część zdjęć zdecydowaliśmy się u niego wywołać. Pozostałe otrzymaliśmy na pendrive oraz płycie CD. W ramach umowy otrzymaliśmy również ozdobną foto książkę z naszymi zdjęciami. Było to o wiele bardziej praktyczne rozwiązanie niż zwykły album ze zdjęciami. Nasz fotograf miał bardzo dużo ciekawych pomysłów i rekwizytów, dzięki czemu zdjęcia wypadły naprawdę oryginalnie. Widać było, że są spersonalizowane i indywidualne.