Hala namiotowa na wesele

Niedawno wraz z moim narzeczonym zaplanowaliśmy, że za półtora roku weźmiemy ślub. Zaręczeni jesteśmy już od dwóch lat, ale na ślub chcieliśmy poczekać aż skończymy studia. A dokładnie doktoraty. Obecnie zbliża się ta chwila, kiedy otrzymamy tytuły naukowe i będziemy mogli troszkę odpuścić. Zamarzyliśmy sobie, że nasze wesele nie będzie super wystawne, ale jednak chcemy, żeby było wyjątkowe. W tym celu postanowiliśmy na ślub w plenerze. 

Wynajem dużych hal na imprezy

wynajem hal namiotowychWiem, ze imprezy w plenerze wymagają dużo więcej logistyki, niż takie organizowane na sali, ale zawsze mi się one podobały jak widziałam ich przygotowanie na amerykańskich filmach. Fajnie, że w Polsce można aktualnie organizować takie wesela. Postanowiłam, że znajdę firmę, która oferuje wynajem hal namiotowych, w których można zorganizować wesele. Nie musi być to duża powierzchnia, ponieważ nie mamy dużej ilości osób do zaproszenia, jednak musi on być elegancki, żebym nie musiała się wstydzić przed rodziną i znajomymi. Wiele firm obecnie oferuje wynajem hal namiotowych na terenie Warszawy. Postanowiłam jednak, że spróbuję najpierw z tymi z polecenia. Na co dzień pracuje w firmie marketingowej i często mam do czynienia z ludźmi, którzy organizują wiele różnych imprez eventowych. Postanowiła, więc w pierwszej kolejności się z nimi dogadać i poprosić o polecenie solidnej firmy. Nie mogę sobie pozwolić, że podczas wesela coś będzie nie tak. W końcu to wielki dzień, na który już sporo lat czekałam i wszystko w tym dniu musi być idealne. Zaczynając od ceremonii, poprzez halę namiotową, a na ułożeniu serwetek na stołach kończąc. Wiem, że najważniejsze w tej ceremonii jest to, że dwoje ludzi się kocha. Jednak równie ważna jest oprawa, ponieważ po kilku latach miło na chwilę się zatrzymać w całym biegu i powspominać jak to było. W końcu to co ładne budzi podziw, a poza tym w dobrze wyglądającym otoczeniu człowiek ma więcej chęci do zabawy, a nawet przebywania niż w obskurnym bunkrze. Oczywiście zawsze również liczą się ludzie. 

Na szczęście udało mi się znaleźć firmę z polecenia, która oferuje wynajem hal namiotowych i to w bardzo korzystnych cenach. Pani, z którą rozmawiałam wyjaśniła mi jak wygląda cała procedura oraz zaprosiła na oględziny takie hali. Nie da się ukryć, że taki namiot robi duże wrażenie. Co prawda bez wyposażenia jest biednie, ale jak dojdą stoły, krzesła ozdoby to na serio ma to szansę zrobić wrażenie. Mam nadzieję, że ceremonia oraz wesele spodobają się gościom, a my będziemy mogli wspominać to przez długie lata.