Gdzie znajdę komplet siatkarski na zamówienie?

Moja córka od najmłodszych lat pilnie ćwiczy grę w siatkówkę. Przyznam, że ma do tego odpowiednie predyspozycje fizyczne. Jest bardzo wysoka, giętka i rozciągnięta. Podczas gry w siatkówkę jest to dużym atutem, jednakże kiedy przychodzi czas na kupno stroju nigdy nie mogę dobrać dla niej nic odpowiedniego. Córka jest dopiero nastolatką, a już osiągnęła wzrost dorosłej, wysokiej kobiety. Tym razem stwierdziłam, że zamówię jej komplet siatkarski zamiast chodzić od sklepu do sklepu i nie móc znaleźć dla niej nic odpowiedniego.

Zamówiłam komplet siatkarski dla mojej córki

najlepsze komplety siatkarskie na zamówienieRozmawiałam na ten temat z mamą koleżanki mojej córki, która również ćwiczy grę w siatkówkę. Okazało się, że ona ma ten sam problem z kupowaniem strojów dla swojego dziecka. W sklepach tak duża rozmiarówka znajdowała się tylko na dziale męskim. Jednakże już od kilku lat zaczęła zamawiać dla niej stroje na zamówienie i nie miała problemu z doborem ubrań dla niej. Wzięłam od niej namiary na krawcową, która szyła najlepsze komplety siatkarskie na zamówienie. Ponieważ było to sprawdzone miejsce od razu umówiłam córkę, żeby udała się tam i krawcowa wzięła od niej wymiary. Miała ona bardzo szybkie terminy i już kilka dni później wybierałam z córką odpowiedni komplet dla niej. Zdecydowaliśmy się, że w skład zamówionego kompletu będą wchodzić 3 podkoszulki siatkarskie, dwie pary spodenek oraz kilka par skarpet. W gratisie dostaliśmy od krawcowej również frotową opaskę na włosy. Cały komplet wykonany miał być z solidnego, przewiewnego materiału często wykorzystywanego do szycia strojów sportowych. Niwelował on ryzyko nadmiernego pocenia się podczas gry, ponieważ gwarantował odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowym atutem takiego kompletu na zamówienie było to, że córka mogła wybrać napis z tyłu koszulki, który będzie umieszczony na ubraniu. Bardzo jej się to spodobało. Już kilka dni później komplet był gotowy do odbioru. Córka jeszcze raz go przymierzyła i pasował na nią bardzo dobrze. Zapłaciłam za niego, a córka jeszcze tego samego dnia udała się z nim na trening.

Po powrocie powiedziała mi, że komplet jest bardzo dobry. Przede wszystkim jest wygodny i praktyczny. Ubranie nigdzie jej nie upija i pozwala na swobodną grę w piłkę siatkową. Ja byłam szczególnie zadowolona z faktu, że materiał jest bardzo lekki i można go prać w pralce i suszyć mechanicznie. Cieszyło mnie również to, że udało mi się go dostać w tak przystępnej, niskiej cenie. Nic dziwnego, że ta krawcowa jest tak polecana wśród zawodników sportowych.