Gdzie we Wrocławiu odzyskam dane z dysku?

Kilka lat temu urodziłam bliźniaki. Muszę przyznać, że są one bardzo rozbrykane i niegrzeczne. Często nie potrafię nad nimi zapanować i wtedy, dla świętego spokoju daje im mój komputer, żeby sobie pograły w jakieś gry albo poserfowały po internecie. Mam wtedy spokój na cały dzień. Ostatnio jednak, trochę się przeliczyłam. Dzieci poklikały mi coś na komputerze i wyczyściły dysk. Trochę się przestraszyłam, ponieważ mam tam bardzo ważne dane potrzebne mi do pracy. Miałam nadzieję, że jakiemuś profesjonaliście uda się to naprawić.

Serwisant odzyskał dane z dysku komputera

odzyskiwanie danych z dysku wrocławDo tej pory nie korzystałam nigdy z usług serwisu komputerowego, dlatego nie wiedziałam gdzie we Wrocławiu jest taki punkt, gdzie mogłabym się udać. Poza tym, zależało mi na tym, aby był to jakiś fachowy i profesjonalny serwis. Ten komputer był bardzo drogi i bałam się, żeby ktoś go nie uszkodził. Poza tym był indywidualnie składany, przez co sprawa odzyskania danych trochę się utrudniała. Nie można było bowiem skorzystać z oprogramowania, które oferują poszczególne firmy komputerowe na takie sytuacje. Poszukiwana odpowiedniego miejsca do naprawy komputera i odzyskania utraconych danych rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: odzyskiwanie danych z dysku wrocław, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu punktów i serwisów komputerowych, szybko rzuciła mi się w oczy oferta jednego serwisu, który specjalizował się w odzyskiwaniu danych z dysków, miał wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Klienci chwalili przede wszystkim niskie ceny usług, a także profesjonalnych i kompetentnych pracowników, którzy bardzo szybko odzyskują dane z dysku nawet w sytuacji, gdy został już dokonany jakiś nadpis danych. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego serwisu komputerowego zdecydowałam się od razu skorzystać z ich usług. Jeszcze tego samego dnia zabrałam swój komputer i udałam się do serwisu, żeby spróbowali odzyskać dane z dysku i przy tym bardzo ważne dokumenty.

Jak się już wkrótce okazało, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. W tym serwisie komputerowym bardzo szybko uporali się z moim problemem. Już następnego dnia dostałam telefon, że udało się odzyskać dane z dysku i komputer jest gotowy do odbioru. Bardzo się ucieszyłam. Okazało się, że dane nie zostały trwale usunięte i wystarczyło je w odpowiedni sposób przywrócić. W tej sytuacji wystarczyło skorzystać z trybu awaryjnego komputera. Najważniejsze jednak było dla mnie to, że usługa została wykonana szybko i tanio.