Gdzie kupować gry na konsolę?

Z moim chłopakiem połączyła nas miłość do gier dlatego kiedy zamieszkaliśmy ze sobą nie mogliśmy się doczekać, aż wreszcie zaczniemy wspólnie grać. Niestety w tej kwestii napotkaliśmy spory problem, który na całe szczęście udało się rozwiązać zamieniając komputer na, jak się okazało, znacznie wygodniejszą alternatywę, czyli po prostu konsolę.

Gry na XBOX’a

gra xbox - sklepKiedy poznaliśmy się z moim obecnym chłopakiem od razu między nami nawiązała się nić porozumienia ponieważ jak się okazało oboje byliśmy nie tylko wielkimi pasjonatami gier, ale też uwielbialiśmy te same pozycje. Z biegiem czasu, kiedy staliśmy się parą gry zaczęły dla nas stanowić formę wspólnego spędzania czasu na odległość, gdy nie mogliśmy być tuż obok siebie. Dlatego też na spotkaniach zbyt wiele nie graliśmy w gry. Znacznie lepiej chodziło nam się na randki, oglądało mecze czy po prostu spędzało czas poza domem na mieście. W końcu jednak zamieszkaliśmy razem, więc zaczęliśmy tym samym również razem grać i to przy jednym komputerze. Okazało się to niezwykle niewygodnym rozwiązaniem nie tylko na mały monitor i w dodatki przedzielony w grze na połowę, ale też zbyt mało miejsca przy biurku na to, aby wygodnie się usadowić na dwóch gamingowych fotelach sporej wielkości. Rozwiązaliśmy ten problem kupując po prostu konsolę, a dokładnie Xboxa ponieważ na niego wychodziło znacznie więcej tych gier, które wychodziły też na stacjonarny komputer i mogliśmy grać w ulubione pozycje z tą różnicą, że po prostu leżąc wygodnie na łóżku przed ogromnym telewizorem. Pamiętam, jak wyszła długo wyczekiwana przez mojego chłopaka gra xbox – sklep z tą grą znalazłam w internecie ponieważ długo szukałam informacji na temat tego, gdzie i kiedy gra będzie dostępna. Przy okazji spostrzegłam, że sklep ten ma świetne promocje na inne rewelacyjne gry i co więcej na gry, których w ogóle nie znałam i o których dowiedziałam się właśnie z tego sklepu. Tym samym dzięki uzyskanym informacjom mogłam sprawić wspaniały, mikołajkowy prezent dla mojego chłopaka, który też tego dnia obchodził imieniny. Mój Mikołaj zatem dostał od swojej mikołajki grę na której premierę tak długo czekał i w ogóle się nie spodziewał, że będzie ją miał niemalże w dniu premiery!

Sklep, który odkryłam pozwolił mi się zaopatrzyć w najbardziej wyczekiwane gry, a w dodatku ze specjalnym kodem rabatowym mogłam liczyć na zniżki co do niektórych kupowanych przeze mnie gier. Ciesze się, że trafiłam na ten sklep ponieważ w innym wypadku musiałabym spędzić całe dnie w mieście zastanawiając się nad tym w którym ze sklepów stacjonarnych uda mi się trafić na konkretną grę.