Gdzie kupić legalne susze?

 

Coraz więcej osób decyduje się na zakup produktów zawierających CBD. Oczywiście na pierwszym miejscu plasuje się olej konopny, jednak tuż za nim jest legalna marihuana, nazywana też suszem konopnym. Bowiem smak oleju i jego koszty sprawiają, że nie jest on produktem dla wszystkich. Natomiast koszt suszu jest dużo niższy, a w dodatku nawet najtańsze jego odmiany, zawierają więcej CBD, niż najtańszy olej. 

Jak działa legalny susz konopny?

legalne susze konopneKoszt dwuprocentowego oleju konopnego od dobrego producenta to wydatek około siedemdziesięciu-osiemdziesięciu złotych za buteleczkę o pojemności dziesięciu mililitrów. To naprawdę sporo, zwłaszcza, iż wystarcza ona na nie dłużej niż trzydzieści dni. Natomiast susz konopny, najtańszych odmian zawiera od dwóch do trzech procent kannabidiolu, a kosztuje nieco ponad trzydzieści złotych za jedno gramową porcję. A droższe odmiany, które mają od pięciu do ośmiu procent CBD, to wydatek niecałych pięćdziesięciu złotych. W dodatku susz konopny jest bardziej ekonomiczny od oleju, zwłaszcza jeśli przyjmujemy go w procesie waporyzacji. Bowiem wtedy wystarczy jego niewielka ilość, by uzyskać maksymalny efekt. Susz konopny CBD ma silne działanie przeciwbólowe i przyjmowanie go w sytuacji, gdy boli nas głowa, czy też mięśnie lub stawy, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Susz ma działanie relaksujące i odprężające, ale nie daje efektu odurzenia, ani nie uzależnia. Wszystko przez niemal zerową zawartość THC, które to jest odpowiedzialne nie tylko za efekt psychoaktywny, ale także za uzależnienie. Jeżeli chcemy zakupić legalne susze konopne, to najlepiej zrobić to online. Dlaczego? Ponieważ w sieci znajdziemy znacznie bardziej bogaty asortyment niż w sklepach stacjonarnych, a także ceny na każdą kieszeń. Dobrej jakości legalna marihuana, z wyglądu, niczym nie różni się od zwykłej marihuany, zresztą analogicznie jest z zapachem, toteż ich rozróżnienie może się okazać trudne nie tylko dla amatora, ale także osoby rozeznanej w temacie. Ważne, by pamiętać o właściwym przechowywaniu suszu, gdyż w przeciwnym razie może stracić swoje właściwości.

Susz konopny, jaki jest sprzedawany w sklepach internetowych pochodzi wyłącznie z legalnych upraw najlepszych producentów. W Polsce króluje ten ze Szwajcarii oraz Holandii, jednak wieść niesie, że na rynku mają się pojawić też polskie odmiany, jednak nie wiemy na ile ta informacja jest sprawdzona. Koszt legalnej marihuany nie jest wysoki przez co staje się bardzo dobrą alternatywą dla olejów konopnych, które są niestety dość drogie i nie każdego stać na ich zakup.