Fotograf na nasz wielki dzień

Wielkimi krokami zbliżał się mój ślub. Już za kilka miesięcy miałam poślubić swojego narzeczonego, a wciąż nie mieliśmy wybranej odpowiedniej oprawy muzycznej i fotograficznej. Powodem tego był brak polecanych fotografów, którzy mogliby zrobić zdjęcia z wesela i nagrać krótki film z zabawy.

Który fotograf jest najlepszy na ślub?

fachowy fotograf na ślub - kujawsko pomorskieChcieliśmy, by nasz ślub sfotografował ktoś, kto zna się na swoim zawodzie i będzie wiedział, jak poprawnie obrobić zdjęcia. Okazało się, że w dniu, w którym planowaliśmy ślub i wesele większość fotografów była zajęta, a przez nas był poszukiwany tylko fachowy fotograf na ślub – kujawsko pomorskie szkoły fotograficzne wyedukowały wiele osób, które potrafią za pomocą nawet najtańszego sprzętu sprawić, że na zdjęciu zostanie ujęte wiele emocji. Przekonaliśmy się o tym, gdy oglądaliśmy zdjęcia z wesel naszych znajomych. Wszystkie pary, które miały już wtedy czas przygotowań do swojego ślubu dawno za sobą, mogły rzetelnie ocenić, czy ich dzień był odpowiednio udokumentowany i czy mają po nim wiele pamiątek w postaci nagrań i fotografii. Szczególnie jeden fotograf zachwycił mnie i mojego ówczesnego narzeczonego swoim profesjonalizmem. Dzięki temu, że mieliśmy okazję być na weselu, które upamiętniał zdjęciami, mogliśmy się przyjrzeć wszystkim jego aparatom, statywom i pomysłom na wykonanie pamiątkowego zdjęcia gości. Fotograf miał do dyspozycji wiele sprzętu i obsługa ich wszystkich opłaciła mu się, bo fotografie zarówno z kościoła, jak i z sali weselnej były naprawdę wyraziste i ładne. Najbardziej podobało mi się to, że ten fotograf pamiętał o każdym z zaproszonych gości i wszyscy mogli liczyć na pamiątkową fotografię. Patrząc na nie czuliśmy się, jakbyśmy znów tam byli i bawili się do białego rana. Dzięki temu, że fotografowi udało się ująć piękno pary młodej oraz zaproszonych gości, wielu wzięło sobie na pamiątkę wydrukowane zdjęcia. Również i my tak zrobiliśmy, dlatego na półce w sypialni stoi teraz ramka ze zdjęciem, na którym szczerze uśmiechamy się do pary młodej. Ten profesjonalizm i ilość zdjęć sprawiły, że zapragnęliśmy, by robił zdjęcia również i na naszym weselu, dlatego nie chcieliśmy zakończyć naszych poszukiwań tak szybko.

Dzięki niespodziewanemu zbiegowi okoliczności udało się nam zaprosić fotografa, którego tak szukaliśmy na nasz ślub i wesele. Po kilka miesiącach dostaliśmy płyty i pendrive’a ze zdjęciami i mogliśmy wspólnie z rodziną przypomnieć sobie ten piękny i radosny dzień, którego nikt z obecnych gości nie zapomni.