Elegancki i prosty łańcuszek srebrny

 

Mam zamiar zakupić prosty łańcuszek srebrny bez zawieszki, bo zawieszkę już mam. Otrzymałam na urodziny piękny medalik z cyrkonią, ale nie mam na czym go zawiesić. Znalazłam kilka złotych łańcuszków, ale one kompletnie nie będą pasować do tego medalika. Zresztą, bardziej podobają mi się srebrne łańcuszki. Według mnie są bardziej eleganckie i gustowne. Złoto, owszem, tez lubię nosić, ale nie czuję się w nim najlepiej. Mam wrażenie, że srebro jest mniej zobowiązujące i do  wszystkiego pasuje. Można je nosić na każdą okazję i do każdego stroju. 

Wytworność w prostych łańcuszkach srebrnych

prosty łańcuszek srebrnyWłasnie przeglądam katalogi z biżuteria i szukam odpowiedniego łańcuszka. Nie mam zbyt wiele funduszy na ten cel, ale wiem, że srebrny łańcuszek nie kosztuje majątku. ceny oscylują w granicach 30 – 80 złotych, w zależności od próby i grubości.Jestem zwolenniczką prostoty. Lubię wyglądać jak kobieta  z klasą, nigdy nie ubieram nadmiaru biżuterii. Jeśli np. noszę kolczyki, to daruję sobie założenie wisiorka i na odwrót. Wiem, co to wyczucie  smaku, co wiele osób zauważyło i często pytają mnie koleżanki o porady w tym zakresie. Śledzę nowinki modowe, chodzę na pokazy, a nawet sama staram się projektować własne ubrania. Projektuje też biżuterię, która tworzę z tworzyw naturalnych, ekologicznych i unikatowych. Moje rzeczy charakteryzują się tym, że nie są wzorowane na innych przedmiotach, a jedynie inspirowane. Po inspirację sięgam, najczęściej przeglądając gabloty w sklepach jubilerskich albo internetowe strony z biżuterią. W moim guście jest drobny, subtelny i prosty łańcuszek srebrny, na którym zamieszczę swoją ulubioną zawieszkę. Dodam, że jeżeli chcemy zaoszczędzić, to najbardziej opłacają się zakupy w sklepach internetowych, typowo jubilerskich. Bardzo często natrafiam na świetne promocje, zniżki, czy otrzymuję gratis pudełeczka, bibułki albo nie płacę za dostawę. Nie raz nawet, jeśli zamawiałam kilak rzeczy, to otrzymywałam wisiorek z cyrkonią gratis. Mam ich chyba ze trzy, ale nie przepadam za tego typu wisiorkami.

Właściwie, to nie noszę wcale kamieni, ewentualnie lubię moje kolczyki z bursztynu. zdarza się też, że zakładam podarowany prze mojego męża wisiorek z ametystem, bo podobno przynosi on szczęście zodiakalnym rybą. Dla mnie, prosty łańcuszek srebrny, nawet bez żadnej zawieszki, jest symbolem klasy i szyku. Nie trzeba wcale nic innego dodawać z biżuterii do zestawu wyjściowego. Jeżeli już, to polecam do tego rozwiązania założyć drobne, małe srebrne kuleczki na uszy albo perełki.