Dzień Chrztu Świetego naszego dziecka

Każdy rodzic chce by dzień Chrztu Świetego jego dziecka był pięknym i niezapomnianym dniem. Początkowo udajemy się do kościoła, żeby ustalić datę chrztu świętego naszego dziecka. Później kiedy data już jest za klepane a możemy ustalać gdzie chcemy urządzić imprezę z tej okazji. Jeśli mamy dużą rodzinę to zazwyczaj taką imprezę organizujemy w restauracji. Jeśli jest to symboliczne przyjęcie wystarczy przygotować kawę i ciasto w domu. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz od ilości naszych gości.

Najlepsze sale na chrzciny

sala na chrzcinyWybór najlepszej w naszym mieście sali na chrzciny zazwyczaj nie jest trudne. Jeśli mamy kilkunastu gości zaproszonych na chrzest św naszego dziecka bo wystarczy kameralna mała sala w restauracji. W tym wypadku najważniejsze jest dobre jedzenie. Każda sala na chrzciny powinna być kameralna. Nawet jeśli na chrzest św zapraszamy 30 osób to nie musi to być ogromna sala bankietowa jak na wesele. Czasami rodzice decydują się zamówić katering do swojego domu. Jest to opcja dobra, lecz tylko wtedy kiedy mamy dużą samą lub pokój gościnny. Oczywiście z dużą rozkładaną wstałam. Wtedy zamawiamy odpowiednią ilość porcji obiadowej i chrzciny mogą odbyć się u nas w mieszkaniu lub domu. Czasami rodzice na chrzest św swojego dziecka zapraszają tylko rodziców Chrzestnych. Wtedy mamy dosłownie garść osób, które możemy samodzielnie ugościć w naszym mieszkaniu. Jeśli jednak wolimy huczna imprezę i zapraszamy kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt osób to zapewne musimy tą imprezę zorganizować w sali. Bardzo często taka sala przystrojona jest konkretnym kolorze. Jeśli chcesz zobaczyć dziewczynki po kwiaty i inne dekoracje są w kolorze biało różowym. Natomiast przez to jest chłopczyka to takie dekoracje są biało niebieskie. Oczywiście dekoracje możemy zorganizować sami z zaprzyjaźnioną florystką, którą bardzo znamy i cenimy. W dniu chrztu naszego dysku bardzo ważna jest także organizacjach fotografa, zamówienie najlepszego tortu i tym podobne inne kwestie. Oczywiście ubiór naszego maluszka też jest bardzo ważne. Dla dziewczynek kupujemy białe lub beżowe ubranka. Natomiast dla chłopca jasnoszare, białe lub także beżowe.

Zarówno pierwsza komunia Święta jak i chrzest św jest bardzo ważne ze względu na spotkanie z bogiem. Jeśli jesteśmy osobami wierzącymi tym bardziej chcemy, żeby to duchowieństwo było na pierwszym miejscu. Oczywiście sprawy samej organizacji przyjęcia są dla nas także istotne bo chcemy szybko w tym dniu po prostu wypadło idealnie. Bardzo często rodzice organizują chrzest św znanej i renomowanej restauracji polecanej przez wszystkich klientów.