Drukowanie 3D dla biznesu

 

Uwielbiam wszelkie nowinki technologiczne, staram, się zawsze być na bieżąco.  Zawsze też mam w domu wszystkie najnowsze technologie. Nie ma w tym nic dziwnego, pracuję bowiem na wydziale elektroniki jednej ze znanych politechnik. prowadzę badania naukowe, które sprowadzają się właściwie do budowy bardzo innowacyjnych urządzeń. Budujemy różne przydatne maszyny, przy tym naszym głównym celem jest opracowanie jak najłatwiejszego sposobu ich budowy. Wszystko po to, aby każdy mógł sobie taka maszynę zbudować samodzielnie w domu i z niej korzystać.

Drukarki drukujące w trójwymiarze

drukarki 3d w WarszawieWszystko po to, aby każdy przeciętny zjadacz chleba miał dostęp do najnowszych technologii jak najniższym kosztem, aby wszyscy mogli na równi korzystać z dorobku ludzkości i aby wszelkie techniczne nowinki nie były dostępne wyłącznie dla garstki najbogatszych. Nasze idee są głęboko socjalistyczne. Pragniemy, aby wszyscy ludzie byli równi i mieli równe szanse w nowoczesnym świecie. Ostatnio n a przykład opracowaliśmy patent na banalnie prosta budowę drukarek 3D i obecnie udostępniamy takie zbudowane własnym sumptem drukarki 3d w Warszawie dla wszystkich chętnych, którzy maja potrzebę wydrukowania sobie czegoś w trójwymiarze. Nasze drukarki pracuje na rzecz wielu akcji społecznych, staramy się pomagać, kiedy tylko jest to możliwe, oczywiście można z drukarek korzystać nieodpłatnie. Obecnie, chcąc pomóc naszym lekarzom, postanowiliśmy zacząć drukować sprzęt ochrony medycznej. na drukarce 3d można bowiem wydrukować naprawdę wszystko, co tylko człowiek sobie wymarzy. Można na przykład drukować sobie wazonik na kwiatki i dać go w prezencie bliskiej osobie. Można tak że wydrukować sobie gwizdek, jeśli planujemy uczestniczyć w meczu piłkarskim w charakterze sędziego. Możemy również wydrukować sobie karabin, o ile mamy taką potrzebę. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Moim zdaniem drukarka 3D jest wynalazkiem, który zmienił świat i naprawdę jej możliwości są nieograniczone. Niewiele trzeba, aby taka drukarkę zbudować.

Drukarki 3D są wspaniałym wynalazkiem, który niesamowicie zwiększył możliwości człowieka. Nie ma chyba dziedziny, w której nie znalazłyby zastosowania. Przydają się zarówno w produkcji różnych produktów czy ich elementów. Ale nie tylko, na takiej drukarce można bowiem drukować nawet narządy do transplantacji oraz wiele, wiele innych rzeczy, co tylko sobie wymyślimy. Ich zastosowanie jest naprawdę nieograniczone, a mechanizm działania bardzo prosty. Takie drukarki są obecnie bardzo popularne.