Domki nad samym morzem – przepis na wakacje

Od zawsze kochałam morze. Uwielbiam przyjeżdżać tam na wakacje. Zwłaszcza, że urodziłam się nad morzem. Dlatego, też i w tym roku postanowiliśmy ruszyć właśnie nad morze, aby nieco odetchnąć od tych wszystkich spraw, problemów i kłopotów. Długo rozważaliśmy konkretny kierunek, jednak w końcu zdecydowaliśmy, że wrócimy do miejsca polecanego przez naszych rodziców. Co ciekawe okazało się, że byli tam nawet nasi znajomi. Zatem mieliśmy naprawdę już jakiś pogląd i wiedzę na ten temat.

Domki letniskowe dla całych rodzin

jantar domki blisko morzaByliśmy pewni, że jantar domki blisko morza to dla nas najlepszy wybór na wakacje. Jedną z rzeczy, której osobiście nie nawidzę to nic innego jak pakowanie. Kiedy już uda mi się z tym uporać, nic nie potrafi mnie już zdenerwować. Dlatego, też starałam się maksymalnie skoncentrować na pakowaniu naszych rzeczy, a później cieszyć się idealnymi wakacjami. Kiedy już dotarliśmy do wyznaczonego miejsca, naszym oczom okazał się cudowny widok morza. Coś pięknego! Wiedzieliśmy od znajomych, że blisko znajduje się morze, od miejsca zakwaterowania, ale nie mieliśmy pojęcia, że aż tak blisko! To był niezwykły widok. Nasze dzieci były wniebowzięte, ale my jeszcze bardziej. Rano czy w ciągu dnia mogliśmy bez problemu przedostać się z jednego miejsca do drugiego. Zawsze kiedy jechaliśmy nad morze, to był jeden z naszych głównych problemów. Jak przenieść wszystkie bagaże, potrzebne rzeczy i dostać się rano albo w ciągu dnia z dziećmi na plażę. Tutaj nie było takiego problemu. Kiedy już dojechaliśmy, to powitano nas bardzo serdecznie od samego progu. Pokazano nam, nasze nowe lokum i wszystko co znajduje się w ośrodku. To było urocze miejsce. Bardzo przyjazne dzieciom. Ośrodek posiadał specjalny plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami i huśtawkami. To bardzo przemyślane i korzystne. Dzięki temu rodzice jak i dzieci mogą maksymalnie odpocząć. Nie nudząc się przy tym. To, też pewien rodzaj wytchnienia dla rodziców, którzy nie muszą martwić się o to, jak zorganizować czas swoim pociechom. Ośrodek znajdował się w bardzo malowniczej okolicy. Domki prezentowały się super. Idealne na wakacyjny wypoczynek.

Jeżeli chodzi o jedzenie to, też muszę przyznać, że nie mam się do czego przyczepić. Pyszne, zdrowe, ekologiczne jedzenie w nieograniczonej ilości. Coś dobrego dla każdego, a zwłaszcza dla małych głodomorów. Dodatkowo mogliśmy korzystać z czystych ręczników i pościeli. Jeżeli zaszłaby taka potrzeba. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce. Bardzo odpoczęliśmy i cieszymy się z tego czasu, jaki tam spędziliśmy.