Dodatek dla rodziców

 

Wesele to taka uroczystość, gdzie trzeba dopilnować wszystkiego najlepiej jak się da. Oczywistym jest, że takie większe rzeczy jak sala czy wynajęcie zespołu muszą zostać dopięte na ostatni guzik jak najszybciej, jednak są też mniejsze rzeczy, które wbrew pozorom również są bardzo istotne i nie wolno nam o tym w żaden sposób zapominać. Jedną z takich pozornie mniejszych, ale jednak istotnych spraw, jest kupienie jakiegoś uroczego upominku dla rodziców — teraz na pewno znajdziemy coś takiego z łatwością.

Tradycyjne, estetyczne kotyliony

tradycyjne kotyliony dla rodzicówGdy szykowałam się do mojego wesela razem z moim narzeczonym i wszystkie większe rzeczy były już załatwione, to zostały jeszcze te nieco mniejsze, ale również bardzo dla nas ważne. Podzieliliśmy wszystkie zadania pomiędzy siebie i tak mnie przypadło znalezienie jakiegoś fajnego drobiazgu dla rodziców. Przypomniało mi się wtedy wesele mojej przyjaciółki, gdzie jej rodzice oraz rodzic jej męża dostali piękne kotyliony z napisami 'tata panny młodej’, ;mama panny młodej’ i tak dalej. Uznałam, że to świetny pomysł i chętnie z niego skorzystam. Musiałam tylko znaleźć kogoś, kto wykona dla mnie tradycyjne kotyliony dla rodziców. Internet na szczęście ma w sobie dosłownie wszystko, więc bez problemu znalazłam firmę wykonującą takie. Skontaktowałam się z nimi i podczas spotkania ustaliliśmy mniej-więcej wygląd owych kotylionów. Zależało mi, by te naszych ojców miały w sobie element niebieskiego, a te naszych mam — różowego. Miły pracownik owej firmy zapewnił mnie na szczęście, że zajmą się tym bez najmniejszego problemu i nie muszę się absolutnie o nic martwić. Ucieszyłam się bardzo z tego powodu i zostało mi tylko czekać na owe cudowne przedmioty. Kiedy kotyliony były już gotowe i mogłam je zobaczyć, byłam wniebowzięta, bowiem wyglądały one tak, jak chciałam: kolory, jakich sobie życzyłam zostały wykorzystane, a do tego kotyliony były wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Napis również został wykonany ładną czcionką, było po prostu idealnie!

Jeżeli chcemy by wszyscy na weselu wiedzieli kim są nasi cudowni rodzice i jeśli zależy nam, by zwracali oni na siebie uwagę, to koniecznie powinniśmy załatwić dla nich piękne kotyliony. Jeżeli skorzystamy z usług odpowiedniej firmy, to odpowiedni ludzie przygotują dla nas takie kotyliony, jakie będziemy chcieli, zarówno pod względem napisu, jak i kolorystyki. Jest to ciekawy i uroczy pomysł na „odznaczenie” swoich rodziców podczas przyjęcia i w ten sposób na pewno wywołamy u nich uśmiech.