Czy jestem zadowolona z diety pudełkowej?

 

Kocham jeść – zarówno znane mi potrawy, które kocham od kilkunastu lat, takie jak np. zupa pomidorowa, ale odkrywanie nowych smaków, konsystencji i składników to również coś, co uwielbiam. Często odwiedzam warszawskie restauracje, w szczególności w weekendy, ale ze względu na mój tryb życia i karierę nie mam zbyt wiele wolnego czasu. Dlatego też od kilku miesięcy korzystam z diety pudełkowej. Jestem z tej usługi niezwykle zadowolona i nie planuję rezygnować z pudełkowego cateringu w najbliższym czasie.

Dieta pudełkowa stała się moją codziennością

Dieta pudełkowa WarszawaJeszcze parę lat temu nikt nie korzystał z cateringu dietetycznego. Jednakże od kilkunastu miesięcy można zauważyć, że jest to usługa, która staje się coraz bardziej popularna, również w mniejszych miejscowościach. Oczywiście Warszawa była pierwszym miastem, w której powstała firma oferująca dietę pudełkową, a z czasem zaczęło pojawiać się na rynku coraz więcej takich przedsiębiorstw. Obecnie, wybór diet pudełkowych jest naprawdę duży, co ogromnie mnie cieszy. Miałam już przyjemność zamawiać catering dietetyczny z kilku firm. By znaleźć firmy, które oferują catering zawsze używałam Internetu. Wystarczy w przeglądarkę wpisać hasło „Dieta pudełkowa Warszawa” by znaleźć naprawdę wiele świetnych firm. Firma, z której usług korzystam obecnie jest po prostu super – mają szeroki wybór diet, w tym np. dietę bezglutenową czy dietę wegetariańską i wegańską. Nie jestem weganką, ale co jakiś czas zamawiam sobie tygodniową dietę bez mięsa i wszystkie potrawy smakują wyśmienicie. Dla stałych klientów firma oferuje zniżki, co uważam za miły gest, który sprawia, że nie mam ochoty szukać żadnych innych firm specjalizujących się w cateringu dostarczanym do domu. Co ważne, nigdy nie zdarzyło mi się by pudełka z jedzeniem nie pojawiły się pod moimi drzwiami, albo żeby któregoś z dań brakowało. Dietę pudełkową polecam każdemu, kto chce dobrze zjeść, a jednocześnie nie lubi gotować.

Przyznam, że nie wyobrażam już sobie mojej codzienności bez cateringu. Korzystanie z diety pudełkowej polecam każdemu, nie tylko osobom, które chcą zadbać o sylwetkę czy schudnąć. Korzystałam z różnych rodzajów diety pudełkowej w Warszawie i od tego czasu czuję się o wiele zdrowsza, nigdy nie chodzę głodna i przede wszystkim mam więcej czasu dla siebie. Od czasu do czasu gotuję w domu, kiedy nadarzy się większa okazja, ale poza tym catering dostarczany mi pod drzwi w zupełności mi wystarcza i uwielbiam posiłki gotowane przez firmę, z usług której korzystam.