Córka polubiła nowy plac zabaw

 

Poszukujemy z mężem mieszkania. Jakiś czas temu obydwoje orientowaliśmy się w banku i wiemy, ze mamy zdolność kredytową. Postanowiliśmy zainwestować w dobre mieszkanie, które będzie nam się podobało. Nasza córka jakiś czas temu poszła do przedszkola i chcieliśmy kupić mieszkanie w okolicy tego miejsca. Zależało nam na nowym mieszkaniu, które moglibyśmy urządzić pod siebie. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy agenta od nieruchomości, który ma sporo czasu żeby wyszukiwać dla nas najlepsze oferty. Agent nieruchomości znalazł dla nas kilka propozycji. Najbardziej spodobała nam się lokalizacja bliska parku.

Piękny plac zabaw zachęca dzieci do zabawy

certyfikowany plac zabawMieszkania były nowe i można było w nich praktycznie od razu zamieszkać. Były robione pod klucz więc musielibyśmy tylko kupić meble i mogliśmy od razu się wprowadzać. Agent nieruchomości przekazałam nam wszystkie informację odnośnie tego mieszkania i okolicy. Okazało się, że na osiedlu dwa bloki dalej znajduje się bardzo ładny i duży plac zabaw. Certyfikowany plac zabaw spełnia wszystkie wymagania i jest odpowiedni dla młodszych i starszych dzieci. Wszystkie sprzęty, z których można korzystać są kolorowe i dostosowane do dzieci. Łatwo można z nich korzystać i dzieci, które mieszkają już na osiedlu chętnie spędzają tam swój wolny czas. Rodzice chwalą certyfikowany plac zabaw także za to, że jest ogrodzony i nie musza obawiać się, że coś się ich pociechom stanie. Mieszkanie bardzo nam się podobało, cena także była odpowiednia i mogliśmy sobie na nie pozwolić. Poszliśmy z córką zobaczyć osiedle i przy okazji plac zabaw. Podziękowaliśmy agentowi za pokazanie mieszkania i powiedzieliśmy, ze odezwiemy się do niego jutro i przekażemy naszą decyzję. Nowe osiedle bardzo nam się spodobało. Było blisko centrum i pięknego parku a nowoczesny plac zabaw spodobał nam się najbardziej. córka od razu chciała się na nim bawić. Plac był dobrej  jakości. Był kolorowy i zamykany.

Nie tak łatwo było otworzyć furtkę więc dzieci same nie mogły tego zrobić. To było dobre ze względu na ich bezpieczeństwo. Zdecydowaliśmy się z mężem na to mieszkanie. Podobała nam się okolica i wiedzieliśmy, ze córka będzie się dobrze tu czuła tym bardziej, że z tego osiedla mieliśmy blisko do przedszkola, do którego córka lubiła chodzić. Załatwiliśmy wszystkie formalności i już wkrótce bawiliśmy się na nowym i pięknym placu zabaw. Dobrze nam się mieszkało na nowym osiedlu i cieszyliśmy się, że tak szybko udało nam się wszystko załatwić. współpraca z agentem była bardzo dobra.