Ciążowe sesje na terenie Śląska

Ciąża jest jednym z najcudowniejszych momentów życia kobiety. Od samego początku, gdy tylko dowiemy się o ciąży, kochamy nasze maleństwo najmocniej na świecie. Kobiety z miłości dla dziecka w ich brzuszku potrafią z dnia na dzień rzucić palenie, czy picie alkoholu, przy czym wcześniej nie mogły nawet dnia przeżyć bez wypalonego papierosa. Miłość do dziecka i czas ciąży jest okresem, który każda kobieta przeżywa na swój sposób. Spełnienie marzenia o dziecku sprawia, że chcemy uwiecznić te chwile na fotografiach.

Sesje ciążowe na terenie Śląska

sesje ciążowe na ŚląskuFotografia i same zdjęcia są doskonałą pamiątką wszelkiego rodzaju szczęśliwych chwil i okresów w naszym życiu. Tak też jest w przypadku ciąży. Kiedy sama dowiedziałam się, że za kilka miesięcy będę miała maleństwo na własnych rękach nie mogłam w to uwierzyć. Chciałam całemu światu zakomunikować tę cudowną nowinę. Pochodzę znad morza, ale to na Śląsku znalazłam sobie partnera na całe życie i to właśnie tutaj zdecydowaliśmy osiedlić się na stałe. Wieść o ciąży pozytywnie zaskoczyła na oboje, w związku z czym postanowiliśmy przeżywać ten okres wspólnie. Chciałam uwiecznić ten czas na zdjęciach. Z forum internetowego dowiedziałam się, że obecnie modne są wśród ciężarnych tematyczne sesje. Zapragnęłam więc mieć własną kolekcję zdjęć z tego okresu. Szukałam za pomocą portali społecznościowych osób, które wykonują sesje ciążowe na Śląsku w dość przystępnej cenie. Okazało się, że nie musiałam długo szukać, bo już po kilku minutach posiadałam szereg numerów telefonu oraz nazwisk na swojej liście. Każda z osób przesłała mi swoje portfolio, które było wyposażone głównie w sesje ciążowe na Śląsku. Wybór był ogromny, ponieważ wszystkie zdjęcia były niesamowite! Po długiej naradzie z mężem zdecydowaliśmy się na wykonanie dwóch sesji. Jedna z nich była wspólna, a podczas drugiej to ja pozowałam przed obiektywem. Atmosfera podczas sesji była cudowna, fotograf był skupiony na pracy, a jego spokojny i ciepły głos sprawiał, że w ogóle nie stresowałam się przed obiektywem aparatu. Przeżycie niesamowite, a efekt na lata!

Poszukiwania osoby, która wykonuje sesje ciążowe na Śląsku były strzałem w dziesiątkę, a wybrany na podstawie portfolio fotograf sprawdził się doskonale. Zdjęcia przedstawiały dokładnie to, czego oczekiwałam, czyli uwieczniły mój brzuszek i pokazały radość, która towarzyszyła mi podczas całej ciąży. Jestem pewna, że jeśli będziemy planowali drugie maleństwo to również skorzystam z usług fotografa. Mogę polecić każdemu wykonanie takiej sesji, gdyż jest to cudowna pamiątka na długie lata.