Catering na święta

Mamy bardzo dużą rodzinę, zarówno ja, jak i mój maż. Co oznacza, że podczas świąt jest z nas całkiem spora grupa ludzi do nakarmienia. Co roku ktoś inny z naszej rodziny organizuje u siebie święta. W tym roku przypada nasza kolej i przyznam szczerze jestem przerażona. Przechodziłam już przez to raz i to był naprawdę koszmar. Przygotowanie jedzenia dla takiej ilości ludzi zajęło mi niemal dwa dni, a podczas ą byłam kompletnie wykończona. Nie chciałabym przez to przechodzić ponownie. Zastawiam się nad tym, czy nie dałoby rady jakoś się z tego wykręcić, ale chyba są małe szanse.

Zamówienie świątecznego cateringu

świąteczny catering z BydgoszczyRozmawiałam z moim mężem o tym, jak bardzo przeraża mnie urządzanie przyjęcia dla dwadzieściorga ludzi. I wtedy mój kochany mąż zaproponował, że może byśmy zamówili catering. Że też mi samej nie przyszło to do głowy. Przecież to wspaniały pomysł. Po co się męczyć, skoro możemy skorzystać z usług profesjonalistów, którzy przygotują dla nas pyszne jedzenie. Od razu zabrałam się za sprawdzanie opcji cateringu oraz zdobywanie informacji na temat tego, jak taki catering kształtowałby się cenowo. Okazało  się, że świąteczny catering z Bydgoszczy dla dwudziestu osób można mieć w bardzo rozsądnej cenie. Nie jest tanio, przyznam to szczerze, ale jednak cena jest dość przystępna jak za taką dużą ilość jedzenia. Dodatkowo w cenie jedzenia możliwe jest również dostarczenie naczyń, które po przyjęciu bez konieczności zmywania odbierane są od klienta. To prawdziwie cudowna informacja. Nie dość, że będziemy mieć pyszne jedzenie bez włożenia w nie ani odrobiny pracy, to jeszcze ktoś nam po tym pysznym jedzeniu posprząta, nie będzie konieczności żadnego zmywania. Po prostu bosko. Poprosiłam firmę cateringową o przesłanie mi oferty cenowej wraz z menu do wyboru. Ja jestem już prawie zdecydowana, muszę to tylko skonsultować z moim mężem, będzie to jednak mimo wszystko dość znaczący wydatek. Myślę, jednak, że możemy sobie na niego pozwolić i ze naprawdę warto będzie skorzystać z oferty cateringowej.

Pewnie rzadko się zdarza, ze ktoś zamawia catering na domowe przyjęcie, jednak myślę, że jest to doskonały pomysł dla zapracowanych osób, które czeka ugoszczenie całej rodziny. Po co się męczyć i potem spędzać święta zupełnie bez siły i humoru, skoro można mieć pyszne jedzenie bez konieczności spędzania w kuchni kilku dni. Myślę, że jest to naprawdę pomysł wart realizacji. Do tego dochodzi jeszcze brak konieczności uciążliwego sprzątania i mamy święta bez corocznego wysiłku.