Bezpieczny samochód z gwarancją

Od lat wszelkie pojazdy wzbudzały w dzieciach duże zainteresowanie, dlatego tak chętnie chciały się nimi bawić. Jeszcze kilka dekad temu, mona było spotkać na ulicy malucha jadącego w samochodziku wykonanym z blachy, pod którego karoserią znajdowały się pedały. Choć był to rzadki widok, to jedynie takie były dostępne pojazdy an czterech kołach, którymi można było się samodzielnie przemieszczać. Obecnie wybór jest znacznie większy i można się nimi poruszać bez użycia siły.

Ile trwa gwarancja na samochód dziecięcy?

samochody na akumulator dla dzieci z gwarancjąDzieci bardzo lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, bo to doskonale wpływa na ich rozwój. Najczęściej jest to spacer z rodzicami, w trakcie którego maluchy zabierają ze sobą rowerki, hulajnogi czy rolki. Jak wszystko, i to może się dzieciom znudzić, więc warto pomyśleć o bardziej nowoczesnej zabawce. Samochody na akumulator dla dzieci z gwarancją obejmującą karoserię, silnik czy niektóre części, są świetnym rozwiązaniem dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Gwarancja wynosi najczęściej dwa lub trzy lata. Takie pojazdy są bezpieczne, gdyż maksymalna prędkość jaką mogą osiągnąć, to około dwóch – czterech kilometrów na godzinę. Karoseria pojazdu jest wykonana z wytrzymałego tworzywa, które w newralgicznych miejscach jest dodatkowo wzmacniane. Samochody mają pompowane koła, które dobrze trzymają się każdej nawierzchni. Wydajne akumulatory pozwalają na nieprzerwaną jazdę nawet przez kilka godzin, w zależności od rodzaju nawierzchni i jej kąta pochylenia. W sprzedaży znajdziemy samochody dla jednego lub dwójki dzieci w wersji sedanów lub pojazdów terenowych. Poza samochodami, znajdziemy także motory, które działają na identycznej zasadzie. Jazda takim samochodzikiem z pewnością dostarczy każdemu maluchowi niesamowicie dużo frajdy, gdyż pojazdy na akumulator do złudzenia przypominają prawdziwe modele, jakie można spotkać na ulicy. Mają kierownicę z klaksonem, pedał gazu, boczne lusterka i przednie oraz tylne światła led. Hamulec w takim samochodzie jest automatyczny, czyli włącza się, gdy dziecko zdejmie stopę z pedału gazu.

Zakup samochodu na akumulator dla dziecka może być sporą inwestycją, gdyż nie są to tanie zabawki. Oczywiście zawsze można kupić używany model, lecz z jego jakością może być różnie. Jeżeli ma to być prezent, to lepiej wybrać nowy model z gwarancją. Najtańsze samochody elektryczne dla dzieci kosztują około trzystu złotych, natomiast najdroższe są pojazdy na licencji renomowanych marek samochodowych, gdyż mogą kosztować nawet ponad 1000 zł.