BAZA-FIRM-POLSKICH.pl
 
 
Aktualnie jesteś: Strona główna » Zdrowie i Profilaktyka » UNY GROUP Sp.zo.o.

Informacje o firmie:

 

UNY GROUP Sp.zo.o.

Branże w których działa firma:

Zdrowie i Profilaktyka

Adres i dane kontaktowe:

cała polska
Wladislawa Lokietka 6a
30-010 Krakow
tel. 790818011 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest profesjonalną firmą, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Shiawasedo Inc. - To japońska firma założona w 2007 roku w Kobe, który jest jednym z największych portów morskich i jednym z głównych ośrodków handlu międzynarodowego w Japonii.  Nazwę japońskich kosmetyków Shiawasedo dosłownie tłumaczy się jako "Dom Szczęścia". Nazwa i logo firmy pochodzi od dwóch japońskich znaków: 幸 (Shiawase - "Szczęście") oraz 堂 (DO - "dom", "Hall", "świątynia"). Logo firmy łączy w sobie elementy tych dwóch znaków wpisanych w koło, co jest związane z narodowym symbolem i Flagą Japonii Hinomaru (dosłownie - "koło słoneczne"), która ucieleśnia wschodzące słońce.

Działalność firmy UNY GROUP Sp.zo.o. rozpoczęliśmy w 2015 roku. W 2016 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy oferujący azjatyckie kosmetyki. Zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania o kolejne japońskie kremy i maseczki. W październiku 2016 roku, nasza firma stała oficjalnym importerem japońskich kosmetyków Shiawasedo do Polski. Obecnie w ofercie naszego sklepu znajduje się szereg kosmetyków azjatyckich, które stanowią doskonałą podstawę pielęgnacyjną dla wszystkich osób, które cenią sobie najwyższą jakość.

Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu kosmetyków azjatyckich, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowane kremy i maseczki japońskie były najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.