BAZA-FIRM-POLSKICH.pl
 
 

Program Partnerski


Program Partnerski daje ogromne możliwości dodatkowej promocji Twojej firmy co trzykrotnie zwiększa możliwość odwiedzenia przez klienta właśnie Twojej wizytówki dzięki licznym powiązaniom funkcji i odnośników w naszej bazie firm.

   Takim banerem zostaje oznaczona Twoja wizytówka uczestnicząc w Programie Partnerskim naszego rejestru firm.

Baner ten będzie wyróżniał wizytówkę Twojej firmy spośród wizytówek pozostałych firm:

  • w wynikach wyszukiwania - na liście wyszukanych firm w/g kategorii podanych przez twojego potencjalnego klienta
  • wewnątrz wizytówki twojej firmy, podnosząc tym samym jej rangę

Ponadto baner ten w każdym miejscu jego występowania jest jednocześnie odnośnikiem przenoszącym klienta do strony --> Partnerzy

Kolejnym elementem ułatwiającym potencjalnemu klientowi dotarcie do Twojej wizytówki jest rotacyjny pas "Nasi Partnerzy" na dole Strony Głównej także stanowiący odnośnik do zakładki Partnerzy, na której będzie znajdował się wyróżniony logotyp właśnie Twojej firmy.

Następną możliwością skierowania klienta na twoją wizytówkę jest również odwiedzenie zakładki Partnerzy lecz poprzez odnośnik znajdujący się w stopce strony.

Logotyp twojej firmy zamieszczony na stronie Partnerzy jest także odnośnikiem, po kliknięciu którego klient zostaje przeniesiony bezpośrednio do Twojej wizytówki w naszej bazie firm.

Korzyść z udziału w Programie Partnerskim w takiej sytuacji jest wielokrotna:

  • Klient łatwiej zwraca uwagę na wizytówkę wyróżnioną dodatkowym banerem partnerskim wybierając bezpośrednio Twoją firmę.
  • Klient będący na wizytówce innej firmy dowolnej branży, klikając w baner "BFP Partner" zostaje bezpośrednio przeniesiony do zakładki Partnerzy, na której znajduje się prestiżowe grono firm z każdej branży w tym logotyp Twojej firmy, po naciśnięciu którego przechodzi bezpośrednio do Twojej wizytówki.
  • Klient trafia na wizytówkę Twojej firmy uprzednio odwiedzając stronę Partnerzy poprzez rotacyjny pas na dole Strony Głównej bądź odnośnik w stopce strony.
  • Klient będący osobą prywatną lub firma szukająca kontrahenta trafia na wizytówkę także czytając właśnie ten tekst mając możliwość wielokrotnego odnalezienia Twojej wizytówki właśnie poprzez odnośnik --> Partnerzy

Jeżeli chcesz wziąć udział w Programie Partnerskim Baza-Firm-Polskich.pl zapraszamy do kontaktu z Działem Reklamy.